У школах Долинщини відзначають 102 річницю бою під Крутами

29 Січня 14:12 2020

‘ 29 січня 1918 року – День пам’яті героїв Крут. Ліцеїсти та педагоги Школа-і щороку вшановують пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути.

Ця битва стала символом героїзму та відданості своїй Батьківщині, а дата 29 січня 1918 року – Днем національної трагедії.

Саме сьогодні у Долинському науковому ліцеї-інтернаті була проведена лінійка-реквієм “Крути: і сум, і біль, і вічна слава”.

29 січня в Україні відзначають 102 річницю бою під Крутами. Люди з усіх куточків нашої Батьківщини схиляють голови у хвилині мовчання та вшановують пам’ять героїв, які віддали життя за незалежність своєї країни.


Сьогодні учні та вчителі Вигодський ліцей переглянули фільм “Крути. Молода кров” та віддали шану студентам-патріотам. Допоки ми їх пам’ятаємо, герої не вмирають. Слава Україні!

У Підлітковий клуб “ПРОМЕТЕЙ” вшанували пам’ять Героїв Крут

29 січня у Долинський Академічний Гуманітарний Ліцей #6 було проведено заходи з відзначення Дня пам’яті Героїв Крут.

Класними керівниками проведено години спілкування “Крути – наша слава, наша історія”, “Пам’ятаємо Героїв Крут”, з учнями 6-7, 10-11 класів проведено історичну годину “Крізь призму минулого і сучасного” та організовано перегляд документального фільму “Крути-молода кров”.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.