У смт Вигода відбувся круглий стіл по створенню ОТГ

Лютий 02 22:53 2018

‘ “Вигодська територіальна громада, у разі об’єднання, може стати однією з найспроможніших на Прикарпатті” – на цьому наголосив радник з питань децентралізації Івано-Франківського Центру розвитку місцевого самоврядування Максим Чопей на засіданні круглого столу з питань активізації процесу добровільного об’єднання територіальних громад на Долинщині, яке відбулось 2 лютого в смт. Вигода.

Vygoda smt big gerb.png

Експерт зазначив, що сьогодні є усі передумови, щоби таке утворення відбулось. «Представники потенційної громади підтвердили готовність до процесу об’єднання.

За розрахунками експертів ЦРМС, Вигодська територіальна громада в разі утворення буде однією із найспроможніших ОТГ в області. Коефіцієнт податкоспроможності у цій громаді складає 1,5, а ПДФО на душу населення становить 2300 грн.

Безперечно, це є один з найвищих показників з існуючих громад на Прикарпатті». У свою чергу, заступник голови облдержадміністрації Богдан Кобилянський зазначив, що сьогодні є необхідність у скоординованій та консолідованій діяльності депутатського корпусу місцевих рад.

Управлінець також наголошував, що Вигодська територіальна громада разом з Ямницькою та Брошнів-Осадською ОТГ має всі можливості стати лідером серед ОТГ області. Насамкінець, юристи обласної державної адміністрації та Івано-Франківського ЦРМС запевнили у всебічній підтримці представників потенційної громади, пишуть Версії.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.