У Вигоді вдруге голосували за ОТГ ДОКУМЕНТ

14 Лютого 20:23 2018

‘ За чутками, сьогодні 14 лютого відбулась неформальна нарада сільських голів перспективної Вигодської ОТГ у кабінеті голови Долинської РДА Юрія Мазура, за результатами якої на 4 годину дня була скликана позачергова сесія Вигодської селищної ради. Також на 7 годину вечора планувались сесії Старомізунської та Кропивнянської сільських рад.

На порядку денному стояло всього одне питання – “Про добровільне об’єднання територіальних громад“. До цієї ОТГ мали б увійти такі громади:  села Пациків, Старий Мізунь, Новий Мізунь, Пшеничник, Новошин, Кропивник з центром у смт. Вигода. Проте на таке рішення не вистачило голосів : 5-за, 3-утрималось, 2-проти. Відео сесії

Відео сесії Авто Майдан

За аналогічне рішення, депутати Вигодської селищної ради, вже голосували 5 лютого 2018 року і тоді теж не вистачило голосів: 3-за і 7-утрималось. Після чого 7 лютого до Вигоди приїхали делегація з Івано-Франківської області і спробували переконати сільських голів і доцільності реформи децентралізації, про що ми вже писали у Долина LIVE.

 

Розпочинати сьогодні роботу сесій інших сільських рад вже немало змісту, через провалене рішення перспективним центром ОТГ.

Можливо в найближчі дні відбудеться третя спроба “переконати” депутатів підтримати дане рішення і вже у квітні 2018 року піти на вибори.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.