У Вигодському лісгоспі планують висадити більше 360 тис дерев ФОТО

Лютий 28 16:10 2017

Цьогоріч лісокультурна кампанія у Вигодському лісгоспі охопить більше 400 га. Планують висадити 361,4 тис. саджанців дерев, переважно ялину, ялицю і модрину.

Також запрошуть взяти участь у процесі лісовідновлення.

Розпочато підготовку до проведення весняної лісокультурної кампанії з посадки лісових культур. У державному підприємстві ДП «Вигодське лісове господарство» цьогоріч планують провести лісовідновлення на площі 84,4 га, де буде посаджено майже 361,4 тис. шт. сіянців дерев основних лісоутворюючих порід, з них майже 50 тис шт. це модринові сіянці.

 

Щорічно обсяги лісовідновних робіт на землях державного лісового фонду лісгоспу становить більше 400 га.

 

Щоб створити високопродуктивні насадження, лісівники спрямовують зусилля на вирощування стандартного садивного матеріалу. Більшість посадкового матеріалу заготовляють у великому лісонасіневому центрі на базі Шевченківського лісництва, тут збудовані сучасні парникові споруди із закритим та відкритим циклом вирощування саджанців. Також у кожному лісництві функціонують розсадники з природнім середовищем. Щорічно у лісгоспі вирощують більше півмільйона штук стандартних сіянців основних лісоутворюючих порід, що повністю задовольняє потреби підприємства в посадматеріалі. Асортимент садивного матеріалу чималий: ялина європейська, ялиця, модрина, сосна звичайна, бук, дуб звичайний, клен-явір й інші породи.

Для проведення весняної посадки лісу на 2017 рік держлісгосп забезпечений пально-мастильними матеріалами, необхідним лісокультурним інвентарем, проводяться очищення лісосік від порубкових залишків, затверджено проекти лісових культур за найбільш раціональними схемами розміщення.

 

Запрошуємо школярів, громадськість, ЗМІ долучитись до весняної лісокультурної кампанії 2017р., ми охоче надамо можливість кожному проконтролювати процес та посадити своє дерево у рідних Карпатах.

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.