У Вигодському лісгоспі пройшов буревій ФОТО

Липень 01 08:00 2017

На сторінці ДП “Вигодський лісгосп” попереджають про небезпеку, яка чатує у лісі.

Буревій з дощем, який розпочався у другій половині 29 червня та риває уже другий день, повикорчовував і поламав ліс в Ільмянському, Свічівському, Бескидському, Слобідському, Вишківському, Мізуньському лісництвах.

В першу чергу працівники лісгоспу розчищають автомагістралі, лісові дороги, та працюють над відновлення ліній електропередач.

Вітер не пошкодував ні молодняк, ні вже стиглі дерева, навіть середньовікові хвойні насадження, яким вже було по 50-60 років, не витримали натиску стихії та потужних поривів вітру, як потрощили, багато дерев. Після обстеження усіх ділянок, які постраждали унаслідок негоди,  спеціальною комісією буде прийнято рішення про здійснення санітарних рубок.

Наразі неможливо оцінити ані масштаби руйнувань, ані розміри збитків, які завдала негода. Станом на 30 червня дує сильний вітер, який продовжує кидати уже пошкоджені дерева до долу. По лісі чутно «постріли», це ламаються смереки наче «сірнички».

В найкоротші терміни працівниками лісової охорони буде ліквідовано наслідки стихії, з метою недопущення поширення шкідників. На тих ділянках, де лісові насадження знищені повністю, навесні будуть створені нові лісові культури.

Застерігаємо грибників, туристів та інших відвідувачів лісу утриматись від поїздок до лісу, існує реальна небезпека Вашому життю та здоров’ю.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.