У Вигодському лісгоспі розпочалось голосування за найкращі роботи у конкурсі малюнків Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах

Березень 05 08:39 2018

‘ У Вигодському лісгоспі оголосили про початок фейсбук-голосування за найкращі роботи на сторінці підприємства. Це черговий конкурс малюнків для маленьких дітей та школярів, цього року темою стали „Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах”

‘ Кожен бажаючий віком до 16 років міг прийняти участь і виграти планшет.

‘ Малюнки приймались з 1 по 25 лютого.

‘ Дещо змінені правила в порівнянні з минулорічним конкурсом, про який писали в Долина LIVE

“Конкурс малюнків 2018 „Червонокнижні види тварин і рослин у Карпатах”

Велике голосування розпочалось!
Стартуємо 5 березня, а фініш 18 березня о 24:00. Рекомендуємо голосувати наступним чином:
* вподобати малюнок
* вподобати сторінку Вигодське лісове господарство ДП
* поширити малюнок або цілий альбом
* у коментарях назвати одну червонокнижну тварину або рослину

Усі учасники розділені на дві вікові групи – дошкільнята + 1-4 класи та 5-11 класи. Три найкращі роботи у кожній групі, а також один навчальний заклад, що отримають найвищий середній бал і будуть визначені як переможці конкурсу та нагороджені цінними призами та дипломами.

01.02 по 25.02 збір конкурсних робіт. 02.03 відбулося публічне оцінювання робіт в залі засідань контори Вигодського лісгоспу, незалежною суддівською колегією. Усі роботи конкурсантів отримали порядковий номер і суддям було заборонено переглядати автора. Оцінювання малюнків відбулось за трьома критеріями (по шкалі від 10 до 1): відповідність темі, ймовірність сторонньої допомоги, надзвичайність. Переможці будуть визначені по сумі середніх балів усіх суддів. Оцінювання навчальних закладів відбудеться теж за трьома критеріями: загальна кількість малюнків (по шкалі від 10 до 1), середній бал по навчальному закладу, середній бал найкращої роботи. Листи з оцінками запечатаються в конверт і публічно відкриються та оприлюдняться лише 19.03 в залі засідань контори Вигодського лісгоспу. При однакових оцінках переможець визначатиметься за найбільшою кількістю електронних голосів (оригінальних лайків) (Для навч.закладів чим більше від Вас учасників – більше шансів на перемогу).

Нагородження переможців відбудеться 21 березня в Міжнародний день лісів у Вигодському Будинку культури. Після нагородження відбудеться святковий концерт для всіх учасників конкурсу. Приз за перше місце – планшет. Друге і третє місце – смарт годинники. Навчальний заклад переможець отримає – принтер.”

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.