У Вигодському лісгоспі запрошують придбати дрова на зиму

Листопад 07 15:36 2017

‘ На сайті підприємства ДП “Вигодськи лісгосп” є інструкція як купити дрова, та які документи для цього потрібні.

“Традиційно для однієї господи запасають на зиму близько 5 кубометрів дров. Хто ще не встиг подбати про паливо для господарства, може зробити це і зараз.

Візит у контору лісгоспу з паспортом і заява про придбання – перше, що для цього треба. Далі –  оплатити вартість продукції у касі найближчого банку і з документами вже звертатись у лісництво. У найближчому до замовника лісництві на основі квитанції про оплату і наряду на відпуск відвантажать лісопродукцію.

Якщо на складі лежать дрова, надворі тримається сприятлива, суха погода і є транспорт, виписану продукцію можна відвезти до будинку у найкоротші терміни. Ми намагаємось виконувати замовлення вчасно, за мірою надходжень.

Дрова видаються з нижнього складу або верхнього складу (тобто прямо в лісі). Лісгосп продукцію навантажує, однак транспортні послуги не надає. Шукати вантажівку і оплачувати доставку треба окремо.

Додамо, що на нижньому складі підприємства є потужний дровокол, отож ми пропонуємо до реалізації дрова колоті різних порід. За бажанням покупця можна придбати цей товар укладений на палети, в контейнери або сітки.

Ознайомитись з актуальними цінами на дрова та іншу продукцію, можна на сайті підприємства у розділі ПРОДУКЦІЯ

Схоже школи, садочки та медичні заклади вже забезпечені дровами.

“До початку опалювального періоду ДП «Вигодський лісгосп» повністю виконав свої зобов’язання, щодо забезпечення дровами паливними  закладів соціальної сфери.

Більше 360 метрів кубічних дров поставлено у медичні заклади Долинщини. З них майже 300 метрів кубічних поставлено у Дитячу лікарню міста Долина, решта у ФАП с. Оболоня, ФАП с. Гошів, ФАП с. Ст. Мізунь, ФАП с. Н. Мізунь, ФАП с. Кропивник, ФАП с. Пшеничник, ФАП с. Максимівка, ФАП с. Ангелівка, ФАП с. Сенечів-1, ФАП с. Сенечів-2, ФАП с. Белеїв, Амбулаторію с. Шевченкове, Амбулаторію с. Вишків.

Майже 250 метрів кубічних дров надали закладам освіти, зокрема у Кропивнянський НВК, Лолинську ЗОШ, Пшеничниківський НВК, Сенечівську ЗОШ, Новомізуньську ЗОШ, Дитячий садок «Журавлик» в с. Ст. Мізунь.

Дрова доправлені власним транспортом безпосередньо у двір споживача. Забезпечили усі соціальні заклади в районі, хто звернувся до нас”.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.