У Вигоді стартує продаж живих ялинок

Грудень 13 10:13 2018

‘ Наближаються зимові свята. З гарним настроєм приходять і нові турботи. Пора вибирати подарунки, обдумувати елементи декору в будинку. А що за Новий рік без новорічної ялинки? Зараз багато хто використовує штучні замінники, щоб не брати участь у вирубці лісів, але кількість прихильників живої і пахучої лісової красуні в будинку все так само велике. Саме тому ДП «Вигодське лісгосп» активно займається заготівлею новорічних ялинок. В цей сезон плануються зрубати біля 1000 дерев.

   Напередодні Нового року та Різдвяних свят ДП «Вигодський лісгосп» пропонує для реалізації новорічні ялинки від рубок на трасах магістральних газопроводів, з розрубки траси лісових доріг та з плантацій новорічних ялинок за погодженням з обласним управлінням лісового та мисливського господарства.

   Оптову виписку ялинок проводять у відділі збуту (1 поверх) лісгоспу за цінами: довжиною до 2,0м — 90 грн., від 2 до 3-х м — 102 грн., довжиною більше 3,0 м — з надбавкою 100 грн. за 1,0 пог.м. Для оформлення договору-купівлі новорічної ялинки громадянам необхідно пред’явити паспортні дані та ідентифікаційний код, а представникам організацій — доручення.

   Документами на право перевезення купленого товару для оптових покупців є договір і товарно-транспортна накладна, а також новорічна ялинка повинна мати бирку, яка прикріплена до стовбура на висоті другої або третьої гілки від місця зрізу. Для роздрібної торгівлі – повинна бути розрахункова квитанція і бирка.

   Походження новорічної ялинки можна встановити, зайшовши на сайт www.ukrforest.com , вказавши в пошуковій системі серію та номер бирки, якою промаркована ялинка.

   Щоб зробити більш доступною і зручнішою процедуру придбання новорічних ялинок для жителів навколишніх сіл та районного центру, адміністрація ДП «Вигодський лісгосп» організовує передсвятковий ялинковий базар, який функціонуватиме на прибудинковій площі біля кафе «Шанс» в смт. Вигоді з 18 по 31 грудня 2018 року. За довідками звертатись за телефоном (03477) 61-7-04.

   За незаконно зрубану новорічну ялинку згідно з Постановою Кабміну України № 665 від 23.07.2008 року лісопорушник відшкодовує збитки, завдані лісовому господарству за кожен пень діаметром до 10 см — 453,99 грн., діаметром пня від 10,1 до 14 см — 799,86 грн. Для територій та об’єктів природо-заповідного фонду розташованих згідно Постанови Кабміну України № 541 від 24.07.2013 року лісопорушник відшкодовує збитки, завдані лісовому господарству за межами населених пунктів лісопорушник відшкодовує збитки, завдані лісовому господарству за кожен пень діаметром до 10 см — 246,00 грн., діаметром пня від 10,1 до 14 см — 429,00 грн.; для територій в межах населених пунктів лісопорушник відшкодовує збитки, завдані лісовому господарству за кожен пень діаметром до 10 см — 328,00 грн., діаметром пня від 10,1 до 14 см — 572,00 грн   Крім того, винну особу притягають до адміністративного штрафу в розмірі  85,00 грн. за ст.65 КУпАП.

   У районі розроблено «Комплексний план заходів з охорони шпилькових насаджень від самовільних рубок», затверджений головою Долинської РДА. Організовано рейдову групу з представників лісової охорони та правоохоронних органів для перевірки законності перевезення та реалізації новорічних ялинок на автомобільних шляхах та ринках району. Для одержання додаткової інформації працює «гаряча лінія» Івано-Франківського ОУЛМГ: (0342) 55-61-15, ДП«Вигодський лісгосп» (03477) 61-7-04.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.