У Вигодській ОТГ авто швидкої застрягло у снігах

02 Січня 11:39 2020

У Вигодській ОТГ авто швидкої застрягло у снігах

Житель села Старий Мізунь поскаржився на те, що три дні вулиця Брідок стоїть нерозчищена. Від цього потерпає автомобільний транспорт. Про це у групі Долина LIVE написав Степан Фіцак

3 дні вул. Брідок у с.Старий Мізунь не бачила техніки, яка розчищає дороги. Дуже дякуємо наші владі, яка піклується за жителів.

Коментарі учасників групи Долина LIVE :

Peterson Oleg А той факт що швидка 🚑 стара як світ вам не мішає??

Степан Фіцак По цій дорозі і нова машина не проїде

Світлана Герцяк Причом стара швидка до снігу,ми вибрали Вигодське ОТГ вони і мали прочитати сніг,а не гроші відмивати.

Сергій Борис Якщо буханка не пройшла, то в жодної нової – ніяких шансів.

Андрій Захарук Тут варіанти такі: або хворого спробують врятувати в старій, або хворий красиво помре у новій кареті “швидкої”

Орест Балазюк Цепи потрібнт надівати на колеса в Мізуні сплошний голольод

Ярослав Наум Дорога в ст. Мізуні посипана, замети розчищені!
Але про це вже ніхто не напише, головне вкинути негатив, а там хай чубляться. Роботу зроблено і людину можна всім мішати з …… !
Тому для Вас довожу наступне:
У Вигодській селищній раді є більше 70 км. доріг державного і загального користування. Хочу щоб люди, які пишуть негатив в коментарях знали, що ці дороги, як і колись обслуговуються відповідними службами, які не є підконтрольні жодному голові ОТГ і на їх утримання і обслуговування для ОТГ не виділяється жодної гривні. Звичайно, за сьогоднішній стан доріг я з себе відповідальності не знімаю і також наполегливо прошу дані служби оперативно впливати на ситуацію яка є сьогодні на дорогах загального та державного користування на території Вигодської селищної ради. Сьогодні, завдяки Вам, коли Ви знаходите за поганий стан доріг винну лише одну людину, всім іншим які безпосередньо за це відповідають – це тільки вигідно. Ви зняли з них відповідальність. Не потрібно вдаватись на провокації і погано думати про людей які так, як і Ви хочуть, щоб у всьому було краще. Непотрібно уподоблюватись до інстинкту мухи, яка швидко сідає на все погане. Краще вдавайтесь до інстинкту бджоли, яка все погане минає і находить тільки добре!
Байка про муху.
Завжди,як і колись
Так, і тепер
Все муха норовить
Злетівши з нечистот
Усістись на той мед,
Що важко так зробить.
І думає вона,що лапи
Вставивши в той мед,
Вона солодшою стає.
Бо лапи в неї ще й в меду
І сісти може де небудь,
Але всі ми знаєм
Де вона завжди бува
І, що на лапах в неї
Так багато всякого лайна.
То ж краще муху ту прогнать,
Щоб все лайном не зіпсувать.!
(автор Я. Наум)

Марина Жоржина Як добре все зроблено.А от куди жалітися і в які стукати двері,,коли починаючи з Новички і до Великоі Турі ВЗАГАЛІ немає ДОРОГИ,Там вже неможливо іхати.Таких доріг рідко можна десь знайти.ЯМИ такі величезні ,що просто жах.Хто за це має відповідати?Тільки не брешіть ,що нема грошей.

Роман Гавюк Може потрібно не просити а вимагати ті чи інші служби робити свю роботу,добре що гоші знаходим на вибори зупинки до яких автобуси не їздять (Новоселиця)А люди змушені пішком ходити не залежно від погоди кілометри щоб доїхати до роботи лікарні

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.