У Вигодській ОТГ відбулась І сесія

16 Січня 21:50 2019


‘ 15 січня у Вигодській об’єднаній територіальній громаді, вибори у якій відбулись 23 грудня минулого року, провели першу сесію новообраної селищної ради.

Депутатський корпус розпочав з вирішення найважливіших питань – кадрів та розподілу повноважень.

Виступ голови ТВК Світлани Жаб'як

Виступ голови ТВК Світлани Жаб'як

Gepostet von Долина LIVE am Mittwoch, 16. Januar 2019

В рамках першої сесії новообраний голова та 26 депутатів прийняли присягу та обрали секретаря ради ОТГ, яким стала Оксана Данчук. Також під час першої сесії призначили виконуючих обов’язки старост, окремими рішеннями затвердили штатний розпис і призначили двох заступників голови. Ними стали вже колишні голови Новоселицької сільської ради Роман Ісайчук та Пшеничниківської сільської ради – Василь Федірків.

Обрання заступників Вигодської ОТГ

Обрання заступників Вигодської ОТГ

Gepostet von Долина LIVE am Mittwoch, 16. Januar 2019

«Під час першої сесії ми вирішили ряд найважливіших питань, розпочали з налагодження комунікації та організації роботи. А робота вибудовується тоді, коли є комунікація, є дорога, є можливість швидко дістатись в усі куточки громади. Тож пріоритетом будуть вкладення у дороги, насамперед місцевого значення. Також уваги потребуватимуть наші школи, лікарня, заклади культури», – зазначає голова Вигодської громади Ярослав Наум.

«Основна мета зараз – це розвиток самодостатньої, дієвої громади, позитив від створення якої відчує кожний мешканець. Протягом останніх трьох років Вигода розвивалась досить динамічно. А моє завдання, як депутата обласної ради, спільно з депутатським корпусом і керівництвом громади протягом наступних двох років зробити акцент на розвиток інфраструктури усіх інших сільських населених пунктів, які об’єднались навколо селища Вигода», – говорить депутат Івано-Франківської обласної ради Олександр Матусевич.

Виступ депутата облради Олександра Матусевича

Виступ депутата облради Олександра Матусевича

Gepostet von Долина LIVE am Mittwoch, 16. Januar 2019

Серед громад, що об’єднались минулого року, Вигодську ОТГ експерти вважають однією з найперспективніших. Адже за критеріями площі, населення та прогнозованими бюджетними показниками ця ОТГ відповідає методиці та буде спроможною забезпечити хороший рівень місцевих публічних послуг у всіх 22 сферах, які переходять в управління ОТГ.

«Вигодська громада Долинського району стала однією з найбільших в області, адже має близько 13 тисяч мешканців та площу 385 км кв. А це можливість отримувати достатні податкові надходження, і у перспективі мати просторовий та земельний ресурс для інвестицій, і можливість знайти кваліфіковані кадри та забезпечити якісні муніципальні послуги. Адже велика громада, це не тільки збільшені можливості, це і велика відповідальність», – каже директор Івано-Франківського ЦРМС, створеного за підтримки Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, Руслан Панасюк.

У свою чергу, експерт ІФ ЦРМС Максим Чопей додає, що Вигодська громада має хороші економічні перспективи. Багаті природні ресурси, а саме ліси, це можливість розвивати деревообробну промисловість і отримувати продукт з високою доданою вартістю. З іншого боку, один з перспективних напрямків – подальший розвиток туризму.

«Громада вже має досить цікаві туристичні проекти, такі як інтерактивний музей Вигодської вузькоколійки та «Карпатський трамвай», маршрут останнього до речі пролягає одразу через декілька населених пунктів громади. Далі справа за розвитком супутніх туристичних сервісів, закладів розміщення та харчування, сфери послуг промоцією», – вважає Максим Чопей (Maksym Chopey).

Колишній та теперішні голова і секретар Вигоди

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.