Укрнафта та місто дійшли згоди щодо передачі об’єктів соціальної сфери

16 Квітня 19:18 2019

‘ 12 квітня відбулось підсумкове засідання спільної комісії з питань передачі у власність територіальної громади міста Долини об’єктів соціальної сфери ПАТ «Укрнафта». А саме: дитячого садка «Теремок», Будинку техніки, гуртожитку «Дружба».

Володимир Гаразд та Олег Мальчик

Міський голова Долини Володимир Гаразд та керівник західного бізнес-підрозділу ПАТ «Укрнафти» Олег Мальчик такий факт закріпили своїми підписами на відповідних документах та міцним потиском рук. Акти приймання-передавання майна будуть подані на затвердження сесії міської ради, яка відбудеться 18 квітня. Після того вони будуть направлені на остаточне затвердження головою правління ПАТ «Укрнафта».

Очікується, що більшість об’єктів перейдуть у власність громади міста вже з 1 травня 2019 року. Дитячий садок “Теремок” – з 1 червня. Міський голова Володимир Гаразд зазначив, що це рішення вигідне і для громади, і для ПАТ «Укрнафти». Адже кожен повинен займатись своєю основною діяльністю. Нафтовики – видобувати нафту, нарощувати виробничі потужності, бути і надалі сумлінними та успішними платниками податків до міського бюджету. А місто – буде належно утримувати передані соціальні об’єкти, дбати про їх належну експлуатацію та служіння потребам громади.

Насамкінець Володимир Гаразд подякував ПАТ «Укрнафта», Олегу Васильовичу та всім членам комісії за вкрай клопітку, але дуже результативну працю. В свою чергу, Олег Мальчик висловив слова взаємовдячності та побажання подальшої плідної співпраці з урядом нашого рідного міста.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.