“Ураган-2 КФВ” – МФК “Нафтовик” – 4:4

Лютий 28 10:29 2017

У суботу “Нафтовик” відіграв черговий матч у чемпіонаті області з футзалу серед команд вищої ліги. На виїзді долиняни зустрілись із командою з Івано-Франківська “Ураган-2 КФВ”.

Матч першого кола у Долині між цими командами закінчився перемогою Ураганівців із рахунком 2-3, тому Нафтовики їхали в гості за реваншем. На жаль, це завдання вдалось виконати лише на половину. Хоча після першого тайму все виглядало ще гірше, адже наша команда поступалась із рахунком 0-3. Однак у другому таймі, завдяки голам Локатира Олега та Святослава, вдалось вийти вперед. Хет-триком відзначився Святослав Локатир. Ураганівці відповіли у другій половині зустрічі лише одним забитим м’ячем, тому матч завершився бойовою нічиєю 4-4.

Дякуємо команді за боротьбу!

“УРАГАН-2 КФВ” (Івано-Франківськ) – МФК “НАФТОВИК” (Долина) – 4:4 (3:0).

Субота 25 лютого 2017 р. 16.30. Манеж Івано-Франківського коледжу фізвиховання. 80 глядачів.

Голи: П. Сенюк 6, Ю. Іванишин 10, О. Негела 12, А. Муравський 21 – С. Локатир 16, 20, 21, О. Локатир 17.

УРАГАН-2 КФВ: Р. Джус, О. Негела, А. Душинський, Ю. Іванишин, А. Демяник, А. Муравський, В. Завертаний, П. Сенюк, М. Масевич, А. Голей, В. Гнатковський. Тренер – Ю. Костишин.

НАФТОВИК: С. Димид, О. Локатир, С. Локатир, А. Громоляк, М. Бабінчук, М. Гала, Р. Шиян, Є. Петрик, О. Шатковський, І. Паньків. Тренер – С. Димид.

Попередження: А. Демяник (30) – С. Локатир (12).