В Автодорі повідомляють про початок ремонту дороги Долина-Хуст ВІДЕО

24 Жовтня 16:23 2017

‘ Про початок ремонту дороги Долина-Хуст повідомив у мережі Перший зам начальника у Служба автомобільних доріг  Liubomir Semaniv

“19 жовтня ТОВ “ПБС” розпочато ремон дороги Р-21 Долина-Хуст км 33+400-34+400, від села Мислівка в сторону Закарпатської області.

На сьогоднішній день 23 жовтня вже проведено розпушування дорожнього одягу, добавлено щебенево-піщану суміш та проводяться роботи з регенерації дорожнього одягу.

Posted by Liubomir Semaniv on Dienstag, 24. Oktober 2017

Було вибрано один з найгірших участків дороги. Роботи по ремонту одного кілометра дороги планується завершити до 30 жовтня.

Як уже писали раніше Напрямок Долина – Хуст, серед найгірших доріг України

Весною 2017 року тендер на ремонт цієї ділянки виграла фірма ПБС, сума коштів 411 мільйонів

На ремонт даної дороги в державному бюджеті передбачено один мільйон кредитних гривень залучених державою в попередні роки, яких є недостатньо на ремонт навіть одного кілометра дороги. Тому на прохання керівництва Служби автомобільних доріг ТОВ “ПБС” погодилось виконати ремонт даного відрізку дороги за власний кошт.”

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.