В Долині відбулись громадські слухання щодо створення Долинської ОТГ

Лютий 09 07:03 2017

8 лютого в залі засідань районної ради відбулись громадські слухання щодо добровільного об’єднання територіальних громад з центром в місті Долина. На слухання зібрались близько тридцяти осіб, половина з яких було представники Долинської міської ради. Фактично жителі міста проігнорували слухання.

Головним і єдиним доповідачем був міський голова Володимир Гаразд. В своєму обширному виступі він розповів про населені пункти, які згідно оновленого перспективного плану створення Долинської ОТГ мали б до неї ввійти. Це зокрема села: Раків, Надіїв, Рахиня, Велика Туря, Белеїв, Тростянець, Слобода Долинська, Новичка, Оболоня, Мала Туря, Якубів, Солуків, Дуброва і Яворів. Села Гериня, Гошів, Княжолука і Тяпче мають в своїх планах створення окремої ОТГ з центром в Гошеві. Села Підбереж (Болехівська міськрада), Грабів, Лоп’янка і Крива (Рожнятівський р-н.) на першому етапі не будуть включені до Долинської ОТГ, тому що об’єднання населених пунктів з різних районів чітко не прописано в законодавстві. Також Володимир Степанович розповів –  про перспективи населених пунктів майбутньої Долинської ОТГ, про структуру владної вертикалі, в короткому відеоролику продемонстрував досвід створення Шумської ОТГ (Тернопільська обл.).
Більшість запитань які лунали від присутніх стосувалися майбутнього функціонування Долинської ОТГ.
Серед противників адміністративно-територіальної реформи найбільш багатослівним був учасник слухань Михайло Кепещук, який зазначив, що : “дана реформа є просто ширмою, якою влада Порошенка прикривається від вирішення реальних проблем в державі; планувалася ще Партією регіонів тільки під іншою назвою “федералізація” і є однією з головних вимог  РФ в т.зв. мінських угодах, може підсилити сепаратистські настрої не тільки на Сході України а й в Закарпатській та Чернівецькій областях; руйнує цілісність Долинського району, який існував  багато століть а зараз буде роздрібнений на шматки і введений в склад Калуського району. Запропонував не спішити з проведенням реформи в районі.
Фото можна подивитись в мережі Фейсбук на сторінці Долина|Live.
Відео заходу доступне на YouTobe-каналі Долинської міської ради.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.