Відбулась 32 сесія міської ради

Жовтень 27 18:10 2017

Вчора відбулась чергова 32 сесія Долинської міської ради. 

Першим у порядку денному був проект рішення Про виконання буджету за 9 місяців, а вже наступним було розглянуто зміни до бюджету на 2017 рік. Додаткові кошти будуть направлені на Придбання обладнання та основних засобів для ДНЗ, Придбання комунальної техніки, обладнання та устаткування та інше.

Також було внесено зміни у декілька програм міської ради, а зокрема: Програма підтримки МБО «Благодійний Фонд Долини», Програма Долинського краєзнавчого музею «Бойківщина» Тетяни та Омеляна Антоновичів, Програма діяльності комунального підприємства «Управління комунального майна» і Програма участі депутатів міської ради у соціально-економічному розвитку.

Збільшився штатний розпис міської ради, додатково буде прийнято одного водія, а також 0,5 ставки прибиральниці.

А ще надано матеріальну допомогу мешканцям міста та прийнято дитину в спеціалізовану (логопедичну) групу.

У блоці земельних питань їх було не так багато, адже на попередній сесії їх було близько 50. З важливих рішень не погодили депутати зміни до генплану міста, які стосувались підприємця пана Містюка, який хоче проводити будівництво житлового будинку на вулиці Молодіжній. Вчергове надано відмову у розробці детального плану по вулиці Довбуша, де також планують звести ще один багатоповерховий будинок.

Фото – Долинська міська рада

Відео – Телеканал СіТіVі

 

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.