Відбулась сесія міської ради

01 Червня 14:02 2017

Вчора відбулась чергова 25 сесія Долинської міської ради. Депутати розглянули блок основних питань, а також блок земельних. Серед найважливіших проектів рішення були зміни до бюджету – збільшилась частина видатків на будівництво доріг, також були зняті кошти з відновлення старої котельні на вулиці Грушевського 26б під бальнеологічний центр. Однак міський голова зауважив, що кошти будуть знову виділені, коли з’являть з перевиконання бюджету. Завдяки іншим рішенням депутати проголосували за створення нового масиву та вулиці у Долині, які будуть названі на честь загиблого воїна із Долини Зоряна Білінського. Окрім цього узгоджено положення, за яким буде визначатись, хто з військовослужбовців отримає земельні ділянки у даному масиві. Також була прийняті зміни до програми будівництва доріг і пішохідних доріжок, надання фінансової допомоги мешканцям міста та інші.

Не залишилась без уваги проблема, яка склалась навколо нафтогазовидобного промислу у місті. Звернення до Президента, Верховної ради та Прем’єр-міністра, яке вніс депутат Федай Михайло, було прийнято одноголосно. Нагадаємо, що під загрозою скорочень знаходиться Прикарпатське УБР і НГВУ “Долинанафтогаз”. Міський голова Володимир Гаразд із песимізмом поставився до даного питання, агрументучи, що держава не займатиметься бурінням нових свердловин, а цією справою варто займатись приватним фірмам, навіть закордонним.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.