Відкриття НВК в с Станківці Витвицька ОТГ ФОТО

Вересень 21 18:13 2017

Відбулось урочисте відкриття навчально – виховного комплексу в с. Станківці Витвицької ОТГ Долинського району. На свято завітав голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олег Гончарук, голова Долинської районної ради Іван Данилів, депутат обласної ради Остап Дзеса, голова Витвицької ОТГ Микола Шикор та посадовці ОДА.

Голова Долинської районної ради від імені районної ради та РДА привітав мешканців села Станківці з відкриттям нового освітнього закладу та вручив подарунковий сертифікат на суму 200 тис. грн. на купівлю меблів для новоствореного НВК.

 

 

 

 

Разом з мешканцями села гості оглянули кабінети комплексу та подивилися концерт художньої самодіяльності, який підготували працівники місцевого будинку культури.

Дуже приємно було бачити велику кількість людей, які справді щиро радіють досягненням рідного села та з ентузіазмом готові до нових звершень.

Інформація Долинської районної ради 

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.