Вирубали та зачистили ділянку в Долині без дозволу міської ради

13 Квітня 00:08 2018
Сьогодні на сесії міської ради розглядався проект рішення Про надання дозволу на розроблення проекту відведення земельної ділянки по вул. Обліски, яка має відношення до подій, які описувались на нашому сайті – вирубка дерев на виїзді з Долини у напрямку Вигоди. Дане рішення було прийнято 15 голосами, два депутати його не підтримали.
 
Пані Леся Перепічка, яка є дружиною підприємця та керівника партії УДАР Віталія Скрипника (БПП), проявила ініціативу і просить міську раду виставити на аукціон з метою продажу права оренди на земельних торгах земельну ділянку площею 0,75 га. Як заявила пані Перепічка, на цій та сусідній ділянці планують вирощувати лохину, хоча поки що цільове призначення не відповідає цій діяльності. Також з’ясувалось, група осіб, які вже там розпочали роботи, незаконно знищила зелені насадження на цій ділянці, хоча вона їм не належить і, можливо, не буде належати, якщо вони не виграють торги.
 
Зі слів представників міської ради на цих осіб було складено протоколи про порушення, а даною проблемою займається відділ екології із Івано-Франківська. Аргументували правопорушники це тим, що не знали своїх меж і “випадково” залізли на територію міста і тепер готові її взяти в оренду. Міри покарання щодо цих осіб поки що невідомі.
      
Виникає питання: “А чи може пересічний долинянин заїхати габаритною технікою, вирубати 7500 метрів квадратних дерев та кущів, отримати можливий штраф та потім просити взяти в оренду цю ділянку?”. Питання риторичне.
 
Сусідня ділянка знаходиться у власності такої собі Перепічко Лідії Михайлівни, яка, мабуть, є мамою пані Перепічки Лесі. А техніка з цих ділянок нікуди і не ділась, сьогодні роботи продовжувались.
Для ознайомлення публікуємо інформацію з відкритих джерел щодо даних осіб, а також дану ділянку, якою вона була до вирубки та після.
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.