Вищий адміністративний суд України скасував рішення районної ради

Лютий 06 09:52 2017

Вищий адміністративний суд України поставив крапку у справі за позовом депутата районної ради Івана Диріва проти голови Долинської районної ради Івана Даниліва. Суть справи полягала в тому, що новообране керівництво  районної ради 7-го скликання систематично порушувало регламент районної ради в частині належного оприлюднення проектів рішень ( за 20 днів до сесії) та їх обговорення в депутатських комісіях. Таких позовів було кілька і всі воно повністю або частково були задоволені Долинським районним судом. По питанню “фінансової підтримки газети Свіча” голова районної ради Іван Данилів подав позов до апеляційного суду який рішення Долинського суду скасував. Але в порядку касаційного оскарження Вищий адміністративний суд прийняв рішення, про те що рішення суду першої інстанції було правильним. З даним рішенням ви можете ознайомитись в нашій групі в мережі Фейсбук.
Риторичним залишається питання, яким чином буде забезпечено виконання цього рішення?! Адже програма підтримки газети “Свіча” була проголосована депутатами і профінансована на суму понад 600 тисяч гривень.
А тим часом керівництво Долинської районної ради вигадало новий легальний спосіб як уникати оприлюднення проектів рішень сесій районної ради – проведення т.зв. позачергових сесій. Цифри говорять самі за себе – за рік роботи  7-го скликання районної ради було проведено 7 позачергових сесій з 15-ти. Стільки ж позачергових сесій було проведено за 5 років каденції районної ради 6-го скликання, більшість з яких скликалися на вимогу громадськості в період революційних подій з грудня 2013 по лютий 2014 років.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.