Вітання з Днем вчителя у Долинських школах ФОТО

Жовтень 01 08:41 2017

Долинський природничо-математичний ліцей

Як ліцеїсти до Дня вчителя готувались…

Життя твоє усе — як на долоні,
По краплі душу іншим віддаєш,
Хоч вчора втома нелюдська й сьогодні
Любові й праці ти не знаєш меж.
Хвилина вільна рідко випадає,
І осінь рано тулиться до скронь.
Ти не засмучуйсь, світ весь зігріває
Учительських сердець палкий вогонь.

Любі вчителі, щиро вітаємо вас з професійним святом! Бажаємо вам здоров’я, любові, терпіння, поваги від учнів, щастя, злагоди, сонячного настрою, здійснення мрій і нехай ваша робота приносить лише задоволення.

 

Долинська Спеціалізована Школа І-ІІІ ступенів №6

Традиційно у першу неділю жовтня відзначають День працівника освіти. В нашій школі цей день розпочався з приємних сюрпризів. Дуже креативно привітали педагогічний колектив школи учні та батьки 11 класу,

щирі та теплі слова звучали з уст усіх школярів для своїх наставників. З вітальним словом до педагогічного колективу звернувся директор школи Петренко Ю. О. Колектив школи висловлює щиру вдячність своїм вихованцям за тепло дитячих очей, щирість та різнобарвність побажань.

 

Школа-і

Учителю! Пораднику і друже! Ви вибрали дорогу непросту.

Ми Вам сьогодні дякуємо дуже за Вашу працю вчительську святу!

 

Долинська ЗОШ №7 І-ІІІст

Золотокоса осінь щедра на свята. Одне з них -святкування Дня працівників освіти. Напередодні свята у школі проходила виставка квіткових композицій під гаслом: “Мальовнича Україна в різнобарв`ї ти – єдина!”

Квіткові експозиції на осінньо-патріотичну тематику прикрасили фойє навчального закладу та подарували всім гарний настрій.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.