Витвицька ОТГ відсвяткувала 2 річницю

Серпень 29 15:46 2018

‘ Святкування другої річниці утворення  Витвицька об’єднана територіальна громада !!!

Спортивні змагання,

смачний бойківський куліш та банош, презентація кожного села громади виробами власного виробництва, старовинної кухні.

Весела концертна програма за участі місцевих колективів та фіналістів “Голос Країни”, та запальні музики від дуету Оксани та Романа….

Крути педалі і рухайся далі, для здоров’я у тілі без шкоди довкіллю! Саме в рамках цього проекту, з нагоди святкування другої річниці створення Витвицької ОТГ, у Витвиці відбувались спортивні заходи. Були там і ми. З Витвицею пов’язує нас Зіновій Красівський, який народився на цій благословенній землі, а в Моршині знайшов свій вічний спочинок. Також з Витвицькою ОТГ пов’язує нас спільна праця з керівництвом ОТГ та побратимами з Сонячна Січ, які пам’ятають і про свого земляка і про інших славних синів України, які своєю кров’ю освятили цю землю, а тепер на їх прикладі виховують нове покоління!


Взяли участь у велоперегонах, а моршинець Роман Лемеха у категорії “Чоловіки до 45” зайняв перше місце! Для дітей та молоді у Витвиці сьогодні було справжнє спортивне свято з суперовими призами! Громаду Витвицької ОТГ вітаємо зі святом!

Відеоролик про аматорські велоперегони у с.Витвиця на Івано-Франківщині з нагоди ІІ річниці створення ОТГ

Відеоролик про аматорські велоперегони у с.Витвиця на Івано-Франківщині з нагоди ІІ річниці створення ОТГ.

Gepostet von Воєвода Коля am Sonntag, 26. August 2018

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.