Війна за крісло у Гошівській школі. ВІДЕО

Лютий 03 14:52 2017

За словами учасників, уже більше року в школі села Гошів триває протистояння між новим директором і частиною корінного колективу. Директорку звинувачують у надмірній вимогливості до трудової дисципліни та порушеннях у веденні бухгалтерії.  За останні два місяці ситуація значно загострилась, відбулось кілька зборів з криками “ганьба”, нарад і особистих переговорів, заяви, звернення, догани, надруковані статті у обласній пресі,  навіть перекривали центральну дорогу Долина-Львів.

До процесу підключилася частина батьківського колективу і стала активно захищати керівника школи; начальник управління освіти, молоді та спорту Долинської райдержадміністрації В. С. Сподар, хоча і заявляє про вину обох сторін, проте вже встиг видати наказ на звільнення директора, скасувати наказ та отримати позов до суду за неправочинні дії; селищні депутати на чолі з головою та священнослужителі просять обидві сторони примиритися, бо страждають передусім діти та репутація села.

Чергові збори повинні відбутись у найближчі дні лютого місяця. Хто переможе у цьому конфлікті покаже час, намагатимемось “тримати руку на пульсі подій”.

 

Відео поширив  Роман Штойко

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.