Візьміть участь у конкурсі малюнків (лютий-березень)

Лютий 15 09:30 2017

Вигодський лісгосп проводить конкурс малюнків „Гармонійне співіснування людини та лісу”

Кожен бажаючий віком до 16 років може прийняти участь і виграти планшет

Малюнки приймаються з 15 лютого по 15 березня

Переможці вибираються народним голосуванням на сторінці підприємства

Шановні друзі, оголошуємо конкурс малюнків
„Гармонійне співіснування людини та лісу”

З нагоди Міжнародного дня лісу, Державне підприємство «Вигодське лісове господарство» за сприяння депутата Івано-Франківської обласної ради Олександра Матусевича з 15 лютого по 15 березня проводить конкурс малюнків „Гармонійне співіснування людини та лісу”. Запрошуємо дітей, учнівську молодь та адміністрації навчальних закладів Долинщини взяти участь у конкурсі (вікове обмеження для конкурсантів – до16 років).

Мета конкурсу: Формування свідомої позиції молоді щодо питань відповідального лісогосподарювання, турботливого відношення до лісів України, правил поведінки у лісі та користування лісовими продуктами.
Умови конкурсу:

Конкурсні роботи повинні відображати усвідомлення необхідності відповідального ведення лісового господарства, невиснажливого і постійного користування лісовими ресурсами, активного залучення громадян до вирішення комплексу екологічних, соціальних і економічних проблем лісової галузі, заклик до турботливого ставлення до лісів.
На конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю, також допускаються роботи виконані в графічних редакторах.

До роботи має бути подана наступна інформація:
• назва роботи;
• прізвище, ім’я, по батькові та дата народження автора;
• місце проживання (повну адресу) автора, контактний мобільний номер телефону, електронну адресу (при наявності);
• назву навчального закладу та його адресу;

Усі роботи конкурсантів будуть розміщені для голосування 21 березня в Міжнародний день лісів на сторінці ДП «Вигодський лісгосп» в мережі Facebook. Голосування буде тривати до 4 квітня 12:00. Три роботи, а також один навчальний заклад, що отримають найбільшу (сумарну) кількість електронних голосів (оригінальних лайків) і будуть визначені як переможці конкурсу та нагороджені цінними призами та дипломами. (Для навч.закладів чим більше від Вас учасників – більше шансів на перемогу).

Призи за перше, друге і третє місце – планшет.
Школа переможець отримає – принтер.
Переможців буде визначено 4 квітня після 13:00.

Конкурсні роботи до 15 березня 2017 року надсилаються на адресу: 77552, Долинський р-н, смт. Вигода, вул. Д. Галицького 40, ДП «Вигодський лісгосп». Бажано паралельно надсилати електронну версію малюнка на ел. пошту vygodalisfb@gmail.com

Роботи не повертаються. Наданням роботи на Конкурс малюнків автор підтверджує повну згоду з умовами конкурсу, а також згоду на публікацію твору (конкурсної роботи) без будь-яких претензій щодо авторського права у подальшому. Роботи можуть бути використані ДП «Вигодське лісове господарство» на власний розсуд.

Із запитаннями та пропозиціями пишіть в коментарі

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.