Визначили яким буде пам’ятний знак Героям Небесної Сотні у Долині ФОТО

07 Березня 19:32 2018

‘ Сьогодні Долина – міська рада  відбувся Відкритий конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Свої мистецькі проекти представили на розгляд архітектори Василь Заляско

та Юрій Чалий

Після обговорення та внесення пропозицій і доповнень до кожного з проектів, відбулось голосування. У складі журі – учасники Революції Гідності, долиняни Руслан Фіголь, Микола Микитин, відомий в Україні вчений-лісівник, педагог, фотохудожник та громадський діяч Юрій Черневий. Переможця визначали шляхом таємного голосування.
Ним став Василь Заляско, раніше відомий долинянам скульптурою Статуя Матінки Божої, пам’ятниками Кардинала Мирослава Івана Любачівського, Тетяни і Омеляна Антоновича в співавторстві з Русланом Романишиним.


Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні буде розташований на однойменній Алеї Героїв Небесної Сотні. Проект цікавий, бо передбачає поєднання різних матеріалів, технік, мистецького рішення. Якщо динаміка дій буде збережена від прийняття рішення і до завершення будівництва, то планується відкриття монументу в День Героїв, який припадає на останній тиждень травня.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.