Визначили яким буде пам’ятний знак Героям Небесної Сотні у Долині ФОТО

Березень 07 19:32 2018

‘ Сьогодні Долина – міська рада  відбувся Відкритий конкурс на кращу проектну пропозицію пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні.
Свої мистецькі проекти представили на розгляд архітектори Василь Заляско

та Юрій Чалий

Після обговорення та внесення пропозицій і доповнень до кожного з проектів, відбулось голосування. У складі журі – учасники Революції Гідності, долиняни Руслан Фіголь, Микола Микитин, відомий в Україні вчений-лісівник, педагог, фотохудожник та громадський діяч Юрій Черневий. Переможця визначали шляхом таємного голосування.
Ним став Василь Заляско, раніше відомий долинянам скульптурою Статуя Матінки Божої, пам’ятниками Кардинала Мирослава Івана Любачівського, Тетяни і Омеляна Антоновича в співавторстві з Русланом Романишиним.


Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні буде розташований на однойменній Алеї Героїв Небесної Сотні. Проект цікавий, бо передбачає поєднання різних матеріалів, технік, мистецького рішення. Якщо динаміка дій буде збережена від прийняття рішення і до завершення будівництва, то планується відкриття монументу в День Героїв, який припадає на останній тиждень травня.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.