Визначились лауреати нагород до Дня міста

Серпень 18 11:24 2017

Вчора на сесії міськради депутати визначали лауреатів п’яти відзнак від Долинської міської ради. У першому голосуванні був лише один кандидат на звання “Почесний громадянин міста Долина” – Янковський Степан. Однак його кандидатура не була підтримана, і цьогоріч даної нагороди ніхто не отримає.

Відзнаку “За заслуги перед містом” за значні особисті заслуги жителя м. Долина депутати одноголосно надали також єдиному кандидату Василю Олійнику, на жаль, посмертно.

Щодо інших відзнак, то “Орден імені Кардинала Мирослава-Івана Любачівського” за вагомий особистий внесок у відродження та розвиток духовності, патріотичного та культурно-просвітницького виховання молоді, присвоєно отцю Дем’яну Кастрану, отцю Зореславу-Івану Котовичу та отцю Богдану Тисяку.

Волонтерки Діана Дольс та Оксана Макогон будуть відзначені “Орденом імені Омеляна Антоновича” за видатні заслуги громадян перед містом і його громадою в сфері громадської та благодійної діяльності, меценатства, активну підтримку українських військових – патріотів України, які захищають соборність та цілісність України в антитерористичній операції.

А “Орденом імені Мирослава Антоновича” за вагомий особистий внесок у відродження та розвиток професійного мистецтва, самодіяльної народної творчості, формуванню позитивного іміджу міста Долини в галузі культури та народного танцю будуть нагороджені – Оксана Судол – хореограф, засновнику дитячого ансамблю танцю «Джерельце», ансамблю бального танцю «Натхнення», Василь Яциняк – диригент, Народний артист України, Михайло Борис – журналіст, літератор, краєзнавець, Іван Ярич – письменник-гуморист, журналіст, краєзнавець, член Національної спілки письменників України, а також додатково Степан Янковський – активний громадський діяч, почесний голова районної організації Всеукраїнського товариства «Просвіта».

Нагородження відбудеться у п’ятницю 25 серпня о 13-00 на урочистій сесії Долинської міської ради.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.