Водії об’їжджають піднятий пішохідний перехід по “дитячому майданчику” ФОТО

03 Квітня 09:52 2018

У групі Долина LIVE Іванка Глухова звернула увагу, на те що нещодавно піднятий перехід в історичній частині міста Долина наразі приносить більше незручностей пішоходам, ніж користі. Деякі водії його просто об’їжджають по площі, на якій часто гуляють люди та граються діти.

Люди сподіваються на швидке вирішення цієї проблеми.

 

 

Доброго дня!!! Дозвольте Вам розповісти цікаву історію під назвою “Дорожній рагулізм” або “Дякуємо, за сиве волосся”!

Для початку хочу висловити “подяку” за кавалок файного “пішохідного переходу”! Бо на нарешті дійшла “цивілізація” і до нашого мікрорайону. Але сьогодні я буду з числа тих людей, яким “що не зроби – все недогода”.

Стара частина міста. Про нас згадали, нас не забули. Провели нову каналізаційну систему, виклали тротуари, провели повний ремонт частини дорожнього покриття і встановили “надсучасний” пішохідний перехід, в наслідок чого тепер на постійній основі водіями міста проводиться “раллі об’їдь його”.

Прийшла весна, потепліло і дітлахи більше проводять часу на вулиці. “Площа” то для них своєрідний дитячий майданчик – проїхатись на велосипеді, роликах чи скейті. Але дуже креативні водії вирішили додати трохи сивого волосся для батьків, та і для пішоходів в цілому. Якщо в інших частинах міста дорожне покриття не дозволяє об’їхати ті пішоходи по тротуару, то тут у нас є всі сприятливі умови. Навіщо товкти авто через нього, якщо можна його оминути? Що вони і роблять. Ні, я не сиджу цілими днями на лавці і не пильную кожного водія, чи часом не порушує правил дорожнього руху, вікна квартири виходять на проїжджу частину, тому доводиться не раз помічати такі “покатушки”.

Тому для початку в такій жартівливій формі звертаюсь до відповідальних за цей встановлений перехід. Робіть щось з цим!!! Не доведіть до біди власними ініціативами!!!

P.S. надіюсь відповідальні знайдуть, що мені сказати. І як то тепер модно казати – “можете кидати тапочки”(але якщо щось то 37 розміру).

Коментарі дописувачів групи Долина LIVE

Rostyslav Kos Тепер дітям безпечніше гратись на переході, бо на нього майже не заїзджають.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.