Вшануванні воїнів сотні УПА “Хорти” та їх сотенного “Бея” в ур. “Підцапове” с.Церківна

Вересень 02 12:48 2019

Відбулись заходи по вшануванні воїнів сотні УПА “Хорти” та їх сотенного “Бея” в ур. “Підцапове” с.Церківна. Цього року місце нашої слави та сили зібрало патріотичну спільноту з Рожнятівщини, Долинщини та Болехівщини. Нагадаємо, що на даній території в 40-х роках минулого століття сотня Бея дала відсіч московській орді і знищила близько 300 більшовицьких загарбників про це пишуть на сторінці Витвицька об’єднана територіальна громада

Також цього року було відкрито 2 км. дороги та стоянки до даного урочища, що створює комфортні умови для туризму і людей з обмеженими фізичними можливостями відвідати дані місця.

Витвицька ОТГ на чолі з головою громади Микола Шикор висловлює щиру подяку ДП “Болехівське лісове господарство” за будівництво під’їзної дороги та автостоянки, а також всім тим хто долучився до організації цьогорічного заходу!!
Слава Україні!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.