Вулиця Б Хмельницького у Долині стає аварійною через найменший снігопад ФОТО

Грудень 20 11:24 2017

‘ Біля залізничного переїзду у Долині утворився корок через аварійну ситуацію на дорозі.

У ДТП постраждала автівка, яка опинилася на узбіччі. Потребує допомоги і водій однієї фури, інформують “Вікна”. Інша вантажівка — теж з’їхала з дороги, повідомляють у соцмережі.

Долина вул. Богдана Хмельницького. На момент публікації рух відновлено в обидві сторони – світлини поширив  Ігор Вуйцик

Від себе хочу додати, що на момент цих трьох аварій (їх було 3, ще іномарка червоного кольору) на невеликій ділянці дороги (ці всі машини перевернулись біля мого дому)-дорога була, як скло…

Снігоприбиральна техніка їздила, але ж ніхто не підсипав… Підсипали б дорогу самі люди, але ж у нас крім патичка червоного кольору нічого нема попри дорогу… греби не греби той сніг-піску ти там не знайдеш.!!!!!!! Було настільки слизько, що інша фура порвала ланци на колесах-так буксувала!!!

А сьогодні зранку вже все гуд – дорога по Б.Хмельницького повністю посипана. В мене питання- Доки це бляд***во на наших дорогах буде продовжуватись..

І скількох фур та легкових машин за день має перевернутись щоб в “Укравтодорі” якось реагували швидше та ставились до своєї роботи відповідальніше (тим більше, що це траса)!!!!!! – прокоментувала мешканка вул. Хмельницького Любов Єфремова

 

 

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.