Як Долинська МР приймала чергове рішення по ОТГ

23 Листопада 20:14 2018
‘ В Долинській міській раді прийняли чергове рішення про намір створити Долинську ОТГ. Цей процес не обійшовся без “інриг та скандалів ” Дуже активно його висвітлював міський голова на своїй фейсбук-сторінці.
Володимир Гаразд 23 листопад о 10:04
З самого ранку, за дві години до історичної сесії Долинської міської ради щодо створення ОТГ, почалися телефонні дзвінки до депутатів міської ради з погрозами і вмовляннями не йти на сесію і не голосувати за об`єднання. Мабуть, наше районне керівництво вже повернулося із закордонного відрядження. Хлопці, Свободу не спинити!

У п’ятницю, 23 листопада, відбулось пленарне засідання позачергової 43-ої сесії міської ради. На порядок денний було внесено 3 питання, усі вони розглянуті і прийняті відповідні рішення.

Першим питанням депутати розглянули та прийняли рішення «Про схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад». За – проголосували 17 депутатів із зареєстрованих двадцяти. Активна громадянська позиція міських обранців, їхнє  бачення перспективної майбутньої Долинської ОТГ висловлена в цьому, безсумнівно, історичному документі. Отже, зроблено ще один крок до об’єднання з Малотур’янською сільською територіальною громадою села Мала Тур’я Долинського району Івано-Франківської області, Солуківською сільською територіальною громадою сіл Солуків, Якубів і Дуброва Долинського району Івано-Франківської області, Лоп’янською сільською територіальною громадою села Лоп’янка Рожнятівського району Івано-Франківської області, Грабівською сільською територіальною громадою сіл Грабів і Крива Рожнятівського району Івано-Франківської області у Долинську об’єднану територіальну громаду з адміністративним центром у місті Долина відбувається. Далі пакет документів із даним рішенням буде направлено в Івано-Франківську ОДА для отримання відповідного висновку.

Варто зазначити, що рішенню передували чергові громадські обговорення питання підтримки проекту рішення щодо схвалення проекту рішення про добровільне об’єднання територіальних громад міста Долина з селами Солуків, Якубів, Дубро ва, Мала Тур’я Долинського району, Лоп’янка, Грабів і Крива Рожнятівського району, під час яких мешканці Долини мали можливість безпосередньо поспілкуватися з керівництвом міської ради, обговорити, розпитати та, відповідно, отримати відповіді щодо майбутнього громади.

Міський голова Долини Володимир Гаразд подякував депутатам за небайдужість, сміливість і принциповість у прийнятті доленосних суспільнотворчих рішень.  Хоч і триває тиск та погрози на депутатів й очільників сільських громад  від тих, хто всіма силами протистоїть об’єднанню, та «криголам іде вперед» й ніхто  не має права перешкоджати реалізації державної політики щодо об’єднання.

17 депутатів із 20 присутніх підтримали об’єднання.

Наступне рішення позачергової сесії Долинської міської ради, за яке депутати проголосували одноголосно, стосувалось участі в конкурсному відборі проектів в рамках фінансування з Державного фонду регіонального розвитку 2018 року з такими проектними заявками: «Створення передумов для розвитку бальнеологічного туризму в місті» та «Покращення надання адміністративних послуг для мешканців міста Долина та сіл майбутньої об’єднаної територіальної громади шляхом створення центру надання адміністративних послуг».

Дбаємо і про соціальний захист долинян. Як і кожної сесії, на цей раз  про надання адресної одноразової грошової допомоги громадянам міста на лікування доповідав секретар міської ради Віктор Гошилик. Також Віктор Іванович озвучив, а депутати підтримали  пропозицію щодо відзначення 35-ти  мешканців Долини – військовослужбовців ЗСУ, учасників АТО, грошовою премією у розмірі тисяча гривень кожному відповідно до списку.

Територіальна громада – за позитивні зміни та рішення.  А на депутатів міста очікують  до кінця року ще не менш важливі два пленарні засідання, які відбудуться впродовж грудня. Вони стосуватимуться підведення підсумків за рік, прийняття  бюджету міста та визначення нових пріоритетних напрямків розвитку на рік наступний.

Володимир Гаразд 25 листопад о 15:25
Друзі, сьогодні свої історичні рішення про об`єднання в Долинську ОТГ прийняли ще дві сільські ради: Малотурянська та Солуківська, що об`єднує Солуків, Якубів та Діброву. Вітаю мешканців, вітаю Ї лідерів: Лідію Кузеляк та Юрія Зобніва. Ми завершили другий, найважливіший етап створення і невідкладно подаємо свої рішення для експертизи до Івано-Франківської ОДА. Сподіваємось на позитивні висновки від голови ОДА – Олега Гончарука. Надіємось на підтримку Офісу реформ та особисто Руслан Панасюк.

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.