Як мешканців в с Рахиня готували до продажу землі

29 Вересня 12:55 2017

28 вересня 2017 р. в Рахинській сільській раді проведено районний семінар-громадські слухання на тему:
«Земельна реформа. Міфи і реальність щодо зняття мораторію на землі сільськогосподарського призначення. Можливості та перспективи розвитку ягідництва в регіоні».


До участі в семінарі запрошено провідних фахівці з питань земельних відносин та сільського розвитку, лідерів аграрних громадських та професійних організацій, які приймали участь у тематичних семінарах і фокусних групах з цього питання, власників паїв, представників громадських організацій, сільських голів, державних службовців,представники ЗМІ та усіх зацікавлених цим питанням.
Організатор семінару – національна асоціація сільськогосподарських дорадчих служб України “Дорада”.

Модератори: Галяс Андрій – експерт розвитку ягідних сімейних ферм та кооперативів та експерт з розвитку сільських територій та кооперації – Йосип Книжицький розповіли присутнім про:


1. Регулювання ринку землі. Передумови та нові ініціативи. Реформування з метою підвищення прозорості в управлінні земельними ресурсами України – досягнення і виклики. Досвід країн світу в управлінні земельними ресурсами. Чинники економічного зростання.


2. Реалізацію прав та можливостей власників земельних паїв. Розвиток підприємництва та дрібних сільськогосподарських виробників. Програми підтримки фермерства, відродження нового класу сільгосп виробників малих сімейних ферм та їх кооперації.
3. Формування ринку земель сільськогосподарського призначення в контексті розвитку сільських територій. Як реалізувати потенціал сільських територій? Підходи до формування місцевих бюджетів та права громад щодо землекористування.


Семінар був цікавим та інформаційним. Учасники отримали відповіді на запитання , що їх цікавили, обмінялись досвідом та та довідались багато нового з питань ринку землі в Україні.

Інформація Асоціація “Карпатське коло”  ( Перелік засновників: УГРІЙ СВІТЛАНА ІВАНІВНА
Адреса засновника: місто Долина, ВУЛИЦЯ ПУШКІНА, будинок 4, квартира 17)


ЗІНКЕВИЧ МИКОЛА ОЛЕКСАНДРОВИЧ
Адреса засновника: , місто Долина, ВУЛИЦЯ ОБЛІСКИ, будинок 24Б, квартира 14)

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.