Як проходила чергова сесія міської ради

18 Серпня 20:55 2017

У четвер відбулась чергова 29 сесія міської ради. У порядку денному було понад 60 питань включно земельних та містобудівних.

Насамперед депутатами були проголосовані рішення, які стосувались відзнак жителям міста у різних категоріях. Детальніше ми про це писали у попередньому дописі.

Окрім цього були визнано ефективним використання комунального майна Долинською художньою школою та боксерським клубом “Прикарпаття”. У змінах до бюджету найбільша сума знімається зі статті видатків на бальнеологію – майже мільйон гривень. Як пояснили керівники проекту – гальмується процес перевірок та аналізів, тому в цьому році сума потрібна значно менша. А приміщення старої котельні на вулиці Грушевського 26 передається у тимчасове користування державі з метою освоєння державних коштів. Після проведених робіт воно знову буде повернуте у місто.

Зазнала змін також програма доріг, подорожчали проекти по вулиці Шептицького, Миру, С. Бандери, а ще вносяться нові пункти – Чорновола, Івасюка, територія ДЮСШ. 800 тисяч гривень додатково планують виділити на тротуар по вулиці Шептицького, де зараз проходять ремонтні роботи.

Долина знову планує взяти участь у кількох конкурсах на отримання грандів. Один із них є міжнародним і для участі у ньому, міська рада змушена створити новий комунальний заклад медичного напрямку, щоб могти освоїти ці кошти у випадку перемоги. Звісно, є застереження щодо медицини в районі, особливо у світлі недавніх подій з реформою медицини та теперішніх скорочень у ЦРЛ. З даним питанням будемо вас ознайомлювати й надалі.

Наприкінці були розглянуті і інші проекти рішень – порядок надання доступу до відеоматеріалів із системи відеоспостереження (про це ми також інформували на нашому сайті), матеріальна допомога, зміни до адміністративної комісії та інші.

У блоці земельних питань велику увагу приділяли забудовам у нашому місті. Зокрема більшістю голосів продовжується процес надання дозволу на будівництво торгового приміщення Богдану Ленігевичу позаду ТЦ “Кошик”, Містюку на будівництво житлового будинку на вулиці Молодіжна біля Ліцею. Однак і надалі виникають проблеми із завершенням надання дозволів на будівництво всіх трьох будинків по вулиці Довбуша.

Приємною подією для міста, звісно, були рішення про присвоєння 14 земельних ділянок учасникам АТО та Революції Гідності. Всі ці ділянки розташовані у старій частині міста у новоствореному мікрорайоні на вулиці Нашого Героя Зоряна Білінського.

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.