Як роздаються премії в Долинській ДЮСШ ДОКУМЕНТ

02 Жовтня 13:54 2017
Аліна Тарасюк звернулась до директора Долинської дитячо-юнацької спортивної школи Яцківа Віктора Стефановича через фейсбук:

В Долинському районі склалася гарна традиція – до Дня вчителя виплачувати премії працівникам освіти.

Ось так, любі друзі, оцінює роботу своїх підлеглих директор Долинської дитячо – юнацької спортивної школи Яцків Віктор Стефанович! Як бачимо, суми премій суттєво одна від одної не відрізняються (окрім двох людей), однак цікаво, за які – такі результати роботи дехто з тренерів взагалі отримав премію. Наприклад, Заслужений тренер України, батько та тренер Почесного громадянина м. Долини, учасника Олімпійських ігор та діючого спортсмена Олександра Чернецького – Степан Ярославович Чернецький, який віддав понад 20 років життя цій спортивній школі, отримав премію в розмірі 1100 гривень так само, як і тренер – викладач відділення волейболу Романишин Костянтин Степанович. До речі, Романишин Костянтин працює в спортивній школі на 0,5 ставки і тренерсько – викладацький стаж його складає близько 3 – х років.

Хочеться також звернути вашу увагу на премію Семків Ілони Володимирівни . Це тренер – викладач відділення вільної боротьби , колишня випускниця цієї спортивної школи, діюча спортсменка, учасниця Збірної України з вільної боротьби, Майстер спорту міжнародного класу, її премія становить 953 гривні. Та тренера – викладача відділення плавання Малик Наталіі Василівни, яка працює на посаді тренера близько півроку, але також отримала кошти в розмірі 950 гривень. Різниця 3 гривні!!! Де логіка!!!

Також хочеться відзначити двох осіб, про які я згадувала на початку, а особливо тренера – викладача відділення плавання Лагуту Інну Юріївну. За що???? 2752 гривень!!!! За 0,5 ставки???

Кравченко Максим Анатолійович, до прикладу, також Заслужений тренер України отримав 1100 гривень, як і решта.

Хочеться запитати у такого керівника Яцківа В.С., як зрозуміти вищеописане? Чи може у вас є якийсь особистий інтерес. Чи далі зловживання??? Треба розібратися!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.