Ямковий ремонт вулиці Чорновола

14 Листопада 12:11 2018

‘ У групі Долина LIVE  Наталя Федунів оприлюднила відео, на якому обурилась якістю ремонту дороги –

12.11.2018 по вул. Чорновола 18 проводився ремонт дороги. Пройшло 2 дні……це тільки мені здається що ям не зменшилось. Може вже хватить кидати гроші в болото і зрештою зробити раз по людськи?????????

12.11.2018 по вул. Чорновола 18 проводився ремонт дороги. Пройшло 2 дні……це тільки мені здається що ям не зменшилось. Може вже хватить кидати гроші в болото і зрештою зробити раз по людськи?????????

Gepostet von Наталя Федунів am Dienstag, 13. November 2018

Коментарі дописувачі та очільника міста Долина:

Андрій Павлюк Це нано технології

Тетяна Будинкевич Напевно дуже часто проводять ремонт доріг для того щоб наш мер збагачував свою кишеню

Володимир Гаразд Наталя, де ви бачите ями? Де ви бачите болото? Я бачу калюжі і бачу повно камінців у калюжах води після щедрої присипки. Можу вас запевнити, що болота тут цієї осені точно не було. Ремонт робили у понеділок-вівторок, коли було сонячно і сухо. Ви ж знімаєте це після дощу, і у когось може скластись враження, що дорожники засипали мокрі ями. Для чого ці маніпуляції? Для чого ці емоції? Як би там не було, але засипані щебенем та гарячою емульсією ями, це краще, ніж голі дирки. Ніхто болото, глину чи будівельні відходи не кидав, як це колись раніше бувало. Камінці ж з часом заберуться і дорога служитиме водіям, пів-року, або й довше: все залежить від якості емульсії та дотримання технології. Так було на інших вулицях міста на початку літа. Тоді було теж багато емоцій, але той літній ремонт служить непогано. Дорожники за три попередні дні «залили» емульсією ями на вул. Обліски, Чорновола, Шевченка та на вокзалі. Сподіваюсь, що зиму протримає.

Мені теж би хотілося, аби тут, на вул. Чорновола був зроблений капітальний ремонт дороги, як і на інших вулицях міста. Проте ці роботи перенесені на наступні роки, оскільки капітальний ремонт дорожнього покриття є доцільним, коли попередньо проведена заміна всіх мереж. Так от, наразі на цій вулиці минулого року проведена заміна водопроводу, на 2019 готується проект заміни водовідведення та каналізації. І тільки після цього можна і планується влаштовувати новий суцільний асфальт. Тому і прийнято рішення робити ямкові ремонти шляхом «заливки» ям, як і робилося на інших вулицях міста упродовж року. Це порівняно дешевий вид ремонту, котрий здійснює на замовлення Комунгоспу Долинська дільниця ДЕД Івано-Франківського облавтодору, даючи гарантії на період від трьох до шести місяців.
Якщо є зауваження до якості ремонту, то прошу фіксувати і передавати в Комунгосп або на «Відкрите місто» http://opencity.in.ua/#r=UA26220101, або особисто мені в пошту.
На цих відео (нехай автор дарує) неможливо проаналізувати якість ремонту, допоки поверхня дороги не очиститься від дрібної фракції.
Крім того, у Комунгоспу є свій технагляд та завжди ведеться претензійна робота, і у більшості випадків підрядчики виправляють свої гріхи або недоотримують фінансування.

Володимир Гаразд І ще одне. Після впровадження системи Prozzorro різко (майже до нуля) зменшилась кількість бажаючих робити будь-які дрібні ремонти доріг, а всі фірми-підрядчики потерпають від відтоку кваліфікованої робочої сили у Європу. Такими темпами скоро взагалі не буде кому робити роботи. На жаль до цього йде.
Роман Пархуць Володимир Гаразд #ПБС Беруть різні обєкти і обєми,ну звичайно що ями латати не будуть, 10 років гарантія і цим все сказано, а той ямочний можна робити вічність
Володимир Гаразд Роман Пархуць цього року ми виставляли на Prozzorro кілька доріг на повне асфальтування: Винниченка, Стефаника, Поповича. ПБС навіть вусом не шевельнув. Зайдіть на Prozzorro і гляньте на їхні об’єкти. Я повторюся, що по вул. Чорновола заміна покриття буде проводитись після заміни всіх мереж. При чім тут ПБС? До речі вони взялися кольцо в Долині робити, нарешті після річних умовлянь
Ylia Grekova Чого ви дивуєтесь у с. Кальна типу дорогу засипали місцями великим щенбнем,укатали пару разів катком.Прозвітували -дорога відремантована.А дощик помалу той щебень людям у двір “зливає”.Скажи ,щось старосте-він посилає на х**.

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.