Юрій Мазур таки домігся звільнення директора Рахинянського НВК ДОКУМЕНТ

Березень 29 22:04 2018

‘ Конфлікт між головою Долинської РДА Юрій Мазур і директором Рахинянсього НВК Ярослав Костів вийшов у публічну площину минулої осені, після помпезного відкриття оновленого НВК, на яке прибув сам голова ОДА Олег Гончарук, цей заклад, як пізніше показали у відео відновлений не повністю.

(Подейкують, що й голова відділу освіти Володимир Сподар, саме там остаточно зіпсував стосунки з головою РДА, не дотримавшись субординації у порядку виступів біля мікрофона і в жовтні 2017 після колегії РДА позбувся посади).

В Долина LIVE вже писали Чи приїде Олег Гончарук на Долинщину після подій з НВК Рахині ?

ТРК Карпати, ІНТЕР, Факти ICTV у своїх сюжетах показали недобудований НВК та почали шукати “винних” у структурах Долинської РДА.

 

Майже одразу почала з’являтись негативна інформація і про директора НВК Ярослава Костіва Хто винен більше в інциденті між батьками та директором НВК в с Рахиня?

Навіть із сюжетами по телебаченню У Рахині продовжується конфлікт директора з колективом

Дружина директора НВК Наталія Комар, неодноразово публічно ганьбила Юрія Мазура, а цієї зими навіть влаштувала одиночний протест під стінами РДА, котрий переріс у пікет із палаючими бочками.

У Долині люди протестують проти свавілля влади та вимагають відставки голови РДА Юрія Мазура

І ось на 27 сесії Долинської районної ради, руками депутатів (23 – ЗА, 2 – Утрималось), через лист з РДА, звільняють директора Рахинянського НВК Ярослава Костіва “за систематичне невиконання обов’язків покладених на нього трудовим договором”.

Схоже Юрій Мазур таки отримав перемогу у цьому публічному протистоянню, але чи завершальну?

 

Розглянувши лист районної державної адміністрації від 02.01.2018 №1/01-09/48, відповідно до статті 26

Закону України «Про загальну середню освіту», Положення про управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Долинського району, затвердженого рішенням районної ради від 21.08.2012 №282-15/2012 та керуючись пунктом 3 частини 1 статті 40 Кодексу законів про працю України, пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада

 

В И Р І Ш И Л А :

 

1. Звільнити Костіва Ярослава Васильовича з посади директора Рахинянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І,ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Долинської районної ради за систематичне невиконання обов’язків покладених на нього трудовим договором


Пізніше (03.04.2018р.) депутат та заступник керуючого справами районної ради  Іванна Вертепна опублікувала в обговоренні інше рішення, за її словами саме така причина звільнення була озвучена на сесії і проголосована депутатами.

В И Р І Ш И Л А :

1. Звільнити 29 березня 2018 року Костіва Ярослава Васильовича з посади директора Рахинянського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І,ІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Долинської районної ради у зв’язку з переведенням на роботу в районну станцію юних техніків (пункт 5 частини 1 статті 36 Кодексу законів про працю України).

 

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.