Юрій Мазур теж за ОТГ, але “по своєму”

Грудень 11 13:32 2018

‘ У Долині вже третій рік триває процес створення ОТГ. Міський голова Володимир Гаразд та голова РДА публічно підтримують цей процес, також є більше 10 сіл які в той чи інший час давали згоду на входження в ОТГ, але “віз і нині там”.

У листопаді 2018 року, міська рада прийняла чергове рішення про об’єднання із 7 селами.  А 7 грудня
Володимир Гаразд вже очікував отримати свій «самоврядний ТОМОС», плануючи встигнути провести весною 2019 року вибори.

‘ Вірю, що у цей світлий День торжества місцевого самоврядування громада Долини та навколишніх партнерських громад таки отримають свій «самоврядний ТОМОС»! Прошу усіх наших прихильників лайкнути на підтримку створення ОТГ і отримання позитивного висновку! Уклінно прошу представників «райпатріархату» та їніх покровителів не заважати нашому поступу. Долинській ОТГ бути!

Але вже 11 грудня, мабуть свій хід зробили представники «райпатріархату» і
Юрій Мазур опублікував лист підписаний головами сільських рад Великої Турі, Белейова, Ракова, Надієва,Тростянця, Рахині, Новички та Герині, про те що вони просять зупинити створення ОТГ, щоб дати їм змогу зробити певні кроки і теж увійти в об’єднану громаду.


ЧИ ЗНАЄ ГРОМАДА ДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ, ЯК У КОН`ЮНКТУРНО-ДОГОВІРНОМУ ФОРМАТІ В. ГАРАЗД СТВОРЮЄ ДОЛИНСЬКУ ОТГ?
Вчора голови сільських рад Великої Турі, Белейова, Ракова, Надієва,Тростянця, Рахині, Новички та Герині, які разом представляють інтереси дванадцяти тисяч жителів, звернулися до мене з вимогою вжити невідкладних заходів стосовно забезпечення для їх сіл повноправної участі у створенні Долинської ОТГ.
Це громади, котрі ОДНІ З ПЕРШИХ в районі підтримали адміністративно-територіальну реформу і провели усю необхідну роботу для входження в ОТГ.
18 червня 2015 року рішенням №365-32/2015 згоду на добровільне об’єднання надала Великотур`янська сільська рада. 8 липня 2015 року відповідне рішення №252-36/2015 прийняли в селі Раків та 9 липня 2015 року рішення №787-29/2015 прийняли в селі Новичка.
Але з невідомих (або завідомо спланованих) причин рішення цих сільських рад були проігноровані міською владою Долини на чолі з В. ГАРАЗДОМ.
Я, як голова районної державної адміністрації, вважаю НЕПРИПУСТИМИМ, щоб села, які впродовж багатьох років наповнювали бюджет Долинського району, сприяли його соціальному, економічному та культурному розвитку були відторгнуті на порозі стратегічно важливої реформи ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ.
Підкреслюю, що адміністративно-територіальна реформа спрямована на задоволення потреб ГРОМАД, їхніх мешканців, а не ОКРЕМИХ зацікавлених осіб, які продукують створення ОТГ у кон`юнктурно-договірному форматі.
Кожен населений пункт (згідно з економічно обґрунтованим Перспективним планом формування територій громад у Долинському районі, затверджений 24.07.2015 року рішенням обласної ради № 1722-36/2015) має однакове право на безумовну участь у створенні об’єднаної територіальної громади!
Реформа децентралізації – це зростання місцевих бюджетів, впровадження якісного медичного обслуговування у сільських населених пунктах. Це будівництво нових шкіл та відновлення дорожньої інфраструктури.
Як голова виконавчої влади Долинського району звернувся до голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Олега Гончарука з проханням вжити заходів для забезпечення створення Долинської ОТГ відповідно до Перспективного плану – з рівноправною участю КОЖНОГО населеного пункту, що забезпечить сталий соціально-економічний та культурний розвиток цих громад!

Рішення датоване 2015 роком про об’єднання


написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.