Юрій Мазур уникнув покарання за корупцію

22 Серпня 19:16 2019

Голова Долинської райдержадміністрації Юрій Мазур уникнув відповідальності за вчинення адміністративного порушення, пов’язаного з корупцією.

‘ Долинський районний суд розглянув адміністративні матеріали управління захисту економіки в Івано-Франківській області щодо притягнення до адміністративної відповідальності Юрія Мазура за ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП (Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів).

Мазур є власником приміщення в Долині, в якому зареєстрована та працює станція техобслуговування «АрТранс». Це підприємство також використовує автобус, який належить голові Долинської РДА.

Відповідно до е-декларації Юрій Мазур за 2015-2018 роки отримав від ТзОВ «АрТранс» 23 200 грн доходу за оренду майна – пише КУРС

Як голова Долинської РДА Юрій Мазур протягом 2017-2018 років уклав з ТзОВ «АрТранс» дев’ять договорів на технічне обслуговування та ремонт службових автомобілів. Підприємство отримало з бюджету 41 258 грн.

У суді Юрій Мазур своєї вини не визнав. Сказав, що фірма «АрТранс» запропонувала найменшу ціну. Тому, щоб зекономити  бюджетні кошти, а не з власних інтересів, він укладав договори саме з цією фірмою.

У постанові суду йдеться, що у таких діях вбачається реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його особистим приватним інтересом і його службовими повноваженнями голови Долинської РДА, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішення.

Відповідно до законодавства Мазур, укладаючи договори з ТзОВ «АрТранс», мав повідомити голову Івано-Франківської ОДА або Національне агентство з питань запобігання корупції про конфлікт інтересів.

Як йдеться у постанові на Мазура справді поширюються вимоги Закону України “Про запобігання корупції”, але суд постановив провадження в справі закрити у зв’язку із закінченням строку накладення адміністративного стягнення.

КОМЕНТАРІ в групі Долина LIVE:

Сергій Борис трошки собі халтурив))

Наталія Комар Нічого собі халтура.Він так собі халтурив дуже багато з своїми дружками.

Микола Кудибин В долині всьо так нічо дивного а люди задоволенні «більшість тішиться і аплодує таким»

Микола Кудибин В долині всьо так нічо дивного а люди задоволенні «більшість тішиться і аплодує таким»


Ivan Dyriv “Суди” спеціально затягують такі справи, щоб їх закрити у зв’язку з закінченням термінів притягнення і тим самим вигороджують корупціонерів і бариг.

Сергій Борис Не суди. Затягують обвинувачені, які не ходять на засідання під різними формальними приводами, щоб тільки термін минув.

Ivan SmotrovIvan Dyriv Тому суд і визнав вину, да ? 😉 У постанові суду йдеться, що у таких діях вбачається реальний конфлікт інтересів, а саме суперечність між його особистим приватним інтересом і його службовими повноваженнями голови Долинської РДА, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішення.

Наталія Комар Це і не дивно, що він так робив.І це не одна справа могла би бути відкрита на нього.А Рахинянське НВК(садочок) , який не зданий в експлуатацію, за участю того самого пана. І все залишається безнаказано.

Михайло Кепещук Я б казав що він би міг лишитися керувати РДА, бо не думаю що Зекоманда запропонує щось ліпше. 🙂

Світлана Білуник Залишилось всього нічого. Дочекатись найсправедливішої влади і моментального перетворення від цього вибору суддів-хабарників у чесних служителів Феміди. 73% вірили, що вибрали золоту рибку, яка їх озолотить і їм не потрібно буде для цього прикладати ніяких зусиль. Та виявилось, що та рибка озолочує, те на їх. А ви вірите, що ось так від якогось вибору корупціонер може перетворитись в чесного. Біда українців, що вони завжди вірять у казку. А життя – це реальність. І щоб життя давало результати, в тому числі зміни на краще, потрібно тяжко працювати.

Ігор Скрипаль Ну нe сикрeт шо на цьому СТО рeмонтують, якщо цe мож назвати рeмонтом і інші дeржавні фірми свій транспорт і нe тому, шо там дeшeвшe, а тому, шо прийшов указ від Мазура в іншому випадку бос будe пхати палички в роботу і створювати проблeми цій фірмі!

Любомир Дименчук А заступник Ю.Мазура голови Долинської РДА Віктор Громиш не тратив часу зробив документи щоб замість базару який арендував землю в Долинської міської ради під будівництво ринку батько В. Громиша по вул Чорновола . Але разом з мером міста Долини В.Гараздом вирішили внести зміни в генплан міста Долини та на підставних осіб оформили документи і дозвола щоб на місті базару в центрі міста побудувати будинок на 9 поверхів. Так як будуть будувати разом з мером то мер на сесії запропонував депутатам проголосувати щоб обрати Громиша.В. четвертим заступником мера міста Долини.

Катя Стецюк Прокуратура повинна перевіряти кожне рішення міської ради на рахунок законності тим більше рішення про будівництво в центрі міста. Якщо не законне Гаразда по голівці не погладять. Напишіть петицію на сайт в адміністрацію президента щоб провели перевірку так як в даному випадку замішані чиновники. Це корупційні дії.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.