З головної ялинки міста Болехів поцупили іграшки зроблені дитячими руками ФОТО

16 Січня 11:42 2018

‘ З головної ялинки міста Болехів поцупили іграшки, зроблені дитячими руками, в рамках конкурсу на кращу новорічну іграшку, виконану в етнічній Українській традиції та пошкодили святкову ілюмінацію.

Центральна ялинка — головний атрибут новорічно-різдвяних свят — зазвичай дарує гарний святковий настрій усім мешканцям і гостям міста.
Головну ялинку міста, як і минулого року, встановили на центральній площі міста. Причепуритись головній героїні свят допомогли працівники Болехівського ККП, вони заздалегідь приготували ялинкові прикраси та новорічні декорації з пінопласту. Прикрасили зелену красуню й новорічні іграшки, виготовлені руками дітей.


Уже вдруге вихованці дошкільних, позашкільних та загальноосвітніх закладів Болехівщини, у рамках міського конкурсу на кращу новорічну іграшку, виконану в етнічній українській традиції, власноруч виготовили новорічні прикраси для головної ялинки міста – про це писали у Долина LIVE

Загалом роботи дітей вражали різноманіттям матеріалів, які були використанні, творчим підходом, креативністю в оформленні прикрас та майстерністю виконання. Кожна іграшка була неповторною у своєму виконанні.


Проте не всі оцінили зусилля діток та комунальників. Невідомі викрали ялинкові прикраси та перерізали гірлянди на ялинці. На днях, комунальники помітили зникнення і одразу ж повідомили про це місцеву владу.
Керівництво Болехівської міської рада звертається до болехівчан та гостей міста з проханням шанувати міське майно, адже всі ми хочемо, щоб наше місто було найкращим та мало гарний вигляд.
Шановна громадо! Тільки від нас залежить, який вигляд матиме наше місто. Для того, щоб Болехів був красивим, охайним і затишним, радував своїм зовнішнім виглядом жителів та гостей міста, в першу чергу, необхідно зберігати міське майно та не зводити нанівець роботу комунальників і численні заходи з покращення благоустрою.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.