З’явилось нове місце для відпочинку поблизу м. Долина

Травень 29 18:14 2017

У Вигодському лісгоспі запрошують відпочити у нове рекреаційне місце «Дубина» поблизу м. Долина

Після аномально холодної та дощової весни 2017 року, прийшло літечко, а з ним і тепле сонечко, якого ми всі так чекали. Багато хто вже відкрив для себе сезон пікніків , так званий «шашличний сезон», а інші лише планують час та місце для відпочинку на природі. Саме для Вас на території Вигодського лісгоспу спорудили чергове рекреаційне місце в урочищі Дубина, Мало-Турянського лісництва. Його добре видно з лівої сторони автодороги Долина – Хуст, один кілометр за знаком Долина, якщо їхати в сторону Вигоди.

Під зеленими кронами ялин, буків, грабів та берізок розташувалися чотири альтанки з мангалами для веселого пікніку із друзями, обгороджені дерев’яним парканом. Також це місце чудово підходить для сімейного відпочинку із дітьми, адже поруч із альтанками споруджений дитячий майданчик з унікальною дерев’яною гіркою та пісочницею. Для автомобілів облаштований заїзд та місце для стоянки у затінку дерев.

Хочемо нагадати, що для комфортного відпочинку у Карпатах, для мешканців району та туристів, на території Вигодського лісгоспу  споруджено ще більше десятка рекреаційних місць з кемпінгами, автомобільними стоянками, альтанками, мангалами, дитячими майданчиками, криницями, озерцями і навіть волейбольною площадкою.

Відпочинок на природі завжди супроводжується надокучливими комарами, «горою» пластикового посуду та скляних пляшок. Тому ми наголошуємо, щоб поруч із їжею та напоями, Ви обов’язково брали із собою захисний крем від комах та мішки для сміття. Усе що Ви привезли із собою, потрібно обов’язково забрати, адже в лісі немає прибиральників і наступного разу коли Вам захочеться відпочити у лісі, Ви потрапите на смітник, а не рекреаційне місце.

НЕ СМІТИ. Країна починається з Тебе.

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.