Зелений вандалізм у Долині

Березень 20 22:42 2017

У Долині вздовж Проспекту Незалежності невідомими людьми розпочались будівельні роботи. Техніка прокопує траншеї та прокладають у них електричний кабель. Ймовірно, це робиться для встановлення зовнішньої реклами – сіті-лайтів. Протягом минулого року було прийнято 3 рішення Виконавчим комітетом міста, в яких надається дозвіл на встановлення подібних споруд депутату обласної ради та члену цього ж виконкому Богдану Ленігевичу. Загалом за цими документами повинно бути встановлено 17 сіті-лайтів.

 

Але як бачимо, роботи проводять зухвало із нанесенням шкоди озеленню міста. Під час прокладання кабелю перерубується значна частина коріння дерев, які знаходяться на шляху в техніки. На сесію міської ради сумнівні питання не виносять, тому що є загроза провалити рішення, а от “ручний” виконком одноголосно  підтримає що завгодно. Тепер стали зрозумілими мотиви боротьби, чому так активно “прибирали” білборди, адже комусь було потрібно розчистити місто під новий бізнес на сіті-лайтах. Хто відповість за зелений вандалізм?

 

 

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.