Жахливий стан доріг довкола Долини ВІДЕО

Березень 11 18:46 2018

‘ Цікавою вийшла дискусія Микола Грабовецький з представником служби автомобільних доріг в Івано-Фрнківській області Василь Буджак. Стан дороги довкола Долини просто жахливий, що на трасі Болехів, Гошів, Тяпче, Долина – Івано-Франківськ, що на трасі Долина, Вигода, Шевченкове, Мислівка, Вишків – Хуст. На відео все видно. Проблемою були нечищені дороги, сонце почистило дороги, але чи легше стало водіям?

Висловлюйте свої думки в групі Долина LIVE

“Дякую Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області “шматковий” ремонт дороги національного значення Н-10 Івано-Франківськ-Стрий(в частині Івано-Франківщини минулого року зробили всього кілька кілометрів в Боднарові, Креховичах, Долині. І це з усіх 80-ти(!) кілометрів до межі з Львіщиною, в межах якої, до речі, ця дорога після зими перебуває в більш-менш нормальному стані, хоч і полатана, але без ямів).

Так тримати, ремонтуйте надалі 3-4 шмаки за рік по 1-3 км довжини за рекордні для Західної України 10-15 млн грн за 1 кілометр!

Решту дороги… та може колись зробите всетаки. Надіюсь, така структура як САД ще існуватиме…

П.С. Василь Буджак, пам’ятаєте нашу з Вами дискусію близько року тому щодо доцільності підходів до ремонту доріг: я Вам казав, що краще за менші гроші, можливо, дешевшою технологією зробити якомога більше кілометрів аби дати проїзд і зняти проблему поточно(як у випадку з дорогою на Стрий) Ви, казали, що треба робити дороговартісний ресайклінг, бо це надовго і – дуже якісно, менше коштів потрібно потім на обслуговування тих доріг?
Тоді Ви ще мені сказали: “час покаже”…

Час показує, дивіться відео, до чого призвів Ваш підхід щодо “шматкового” використання рекордних коштів виділених для ремонту Прикарпатських доріг. На прикладі, Н-10, Івано-Франківськ-Стрий. На відео дорога перед Болеховом, Долиною тощо. Я вже не кажу про об’їзну Калуша, дорогу в тому ж Боднарові перед мостом, якраз перед тим поточним середнім за 10 млн/1 км відремонтованим шматком) Проїзду немає. Аварійність. Дякую, що зробили “куски”…

П.С 2: Болехів — Івано-Франківськ ~ 76 км. Тепер проїзд цим шляхом треба вимірювати не в кілометрах, а, на жаль, в часі(( Дякую.

Volodymyr Groysman, подякуйте за використання коштів. Я вже подякував.”

вв

Розчарую Вас пане Микола, саме як і планувалось в цьому році головним об’єктом ремонту буде ділянка дороги від Івано-Франківська через Калуш, Долину, Болехів до межі з Львівською областю. Розумію, що це Вам вже ні до чого, як і висновки незалежної міжнародної організації COST щодо тендерів, економії коштів і багато інших висновків, які абсолютно протилежні Вашим щодо ремонту доріг в Івано-Франківській області, роботи САД і підрядних організацій. Продовжуйте, Ви маєте на це право, а ми маємо право з Вами не погоджуватися і крок за кроком відновлювати усі дороги Прикарпаття.

ВІдео гляньте, там вся “економія” державних коштів. А продовжувати звичайно що треба. Але як так? Вроді гроші є, і уряд капітально ремонтує країну, і Президент приїздить. А дороги нема. І це не Р, а – НАЦІОНАЛЬНОГО значення…

Ви показуєте не ремонтовані ділянки, а апелюєте до технології ремонту??? і до “час покаже”. Так, час показав, що те, що ми розпочали у 2015 знайшло підтримку у всій Україні. Зрештою, залишайтесь при своїй думці і позиції: я абсолютно ні в чому Вас не переконую і немаю бажання останні години неділі дискутувати. Життя настільки багатогранне і цікаве ! На все добре. Живіть щасливо, прощавайте.

так я й кажу – не відремонтовані, їх там…та – практивно вся протяжність дороги. Проїзду немає. Ваша Служба мала б дати проїзд по дорозі Національного значення? Чи я не правий? Я розумію, що є ще інші інтереси окрім проїзду, але як так? Та Ви поїдьте – гляньте. Але не на повнопривідному джипі, а візьміть машину (Деу) з автопарку… Та хочете дати одній фірмі заробити, давайте – людям всерівно. Але зробіть проїзд тим не менше! Не знущайтесь з громадян. А якщо хтось, не дай Боже потрапить в ДТП по цих “зустрічках”? Ви за це відповідатимете? Гроші ж є, сотні мільйонів гривень. Були в 2017 році майже рекордні для інших областей країни… Я б жив щасливіше навіть ніж зараз, якби не те, що сьогодні вертався по цій дорозі в лапках Національного значення і не намагався бути спокійним… П.С. Та Ви ж теж не переживаєте п. Василь. І правильно: Вам нічого за це не буде.
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.