Злодійка поцупила речі з камери схову супермаркету Колібріс у Долині

12 Лютого 10:05 2018
Ірина Березяк написала у групі Долина LIVE про те, що  її речі поцупили з камери схову супермаркету  Колібріс, який знаходиться в центрі Долини. Каже, що є відео, яке незабаром оприлюднить.
Шановні долиняни!!!Будьте обережні, коли залишаєте свої речі у камерах схову супермаркету КОЛІБРІС!!! В неділю 11 лютого близько 12 год дня наші речі були вкрадені, причому ЗЛОДІЙКА відчинила шкафчик запасним ключем і спокійнісінько попрямувала в сторону СанРемо!!! Я ЗВИЧАЙНО ПРОСТО ТАК ЦЕ НЕ ЗАЛИШУ ,зафіксували все на відео, пані стане дуже популярною!!! Просто цікаво, про що думає таке створіння ,крадучи чужі речі в маленькому містечку, де люди один одного в обличчя знають!!! доречі ця злодійка зовсім не злиденна!!!

Ось як це коментують учасники групи Долина LIVE

Oksana Jroslavna Goryachuk У мене літом подарунковий пакет з туалетною бумагою і лікарством,вкрали у 555.

Sasha Cherepok Вимога залишити речі в камерах схову є незаконною. Тому не потрібно погоджуватись залишати там свої речі, якщо в цьому не має особистої потреби. Магазин не надає вам послуг зберігання (як на вокзалах), ви не укладаєте договору найму (як у банківських сейфах), а тому крім вас відповідальності за залишені речі ніхто не несе. А якщо речі зникли, то зазвичай охорона посилається на вивіску: «Адміністрація за збереження речей відповідальності не несе».
Заборонити вам увійти на територію закладу з сумкою охоронці не мають права. Якщо Ви відмовляєтесь залишати речі, пояснюйте це тим, що комірчини належно не обладнані та вам не може бути запропоноване надійне зберігання речей.
Законодавством не передбачена обов’язкова здача своїх речей покупцями у камери схову. В Постанові Кабміна № 833 «Про затвердження порядку здійснення торгової діяльності» вказано, що торговий заклад повинен забезпечити доступ споживачів до торгових об’єктів без здачі на зберігання особистих речей, крім товарів, реалізація яких здійснюється в таких торгових об’єктах.
Навіть, якщо у Вас є речі які продають у магазині, працівники магазину перевіряти сумку не мають права, їм залишається повірити Вам на слово.
Рекомендуємо не показувати охоронцям вміст сумки, заради особистої безпеки «можуть щось підкинути», а без свідків та запису з камер спостереження цього доказати неможливо.
Якщо внутрішніми документами магазину передбачена заборона проносити речі (сумки, чемодани, пакети, рюкзаки та ін.) та передбачений обов’язок здачі у камери зберігання цього магазину, то магазин приймає на себе обов’язок щодо схоронності ваших речей. Це підтверджується видачею покупцю номерного жетона, ключа, іншого знака, що посвідчує прийняття речі на зберігання (ст. 937 Цивільного кодексу України). В такому випадку передбачена відповідальність зберігача (магазину) у разі втрати або пошкодження речі (ст.950-951 Цивільного кодексу України).
Якщо речі пропали або пошкоджені, вимагайте відшкодування шкоди а адміністрації магазину. У випадку відмови відшкодовування шкоди потрібно звертатись в поліцію. Працівники поліції зафіксують крадіжку та складуть протокол, на основі якого зможете звернутися в суд з вимогою відшкодування завданої Вам шкоди.


Пізніше  Ірина Березяк  написала 

Ірина Березяк Дякуючи моєму посту і вам , небайдужим мешканцям міста, дівчину знайшли і вона повернула втрачене!!! Не можу сказати , що я повністю задоволена , тому що її поясненням я і досі не вірю, але мій чоловік проявив милосердя!!! Вона дуже вибачалась і покаялась!!! Прошу адміністрацію супермаркету посилити охорону камер схову, а краще їх замінити на якісніші!!! А ті ключі, які крадуть, не просто змінювати, а повністю міняти замки!!! Відео публікувати не буду, це молода мама , сподіваюся ця ситуація її навчила!!! Щодо моєї сім ї, то ми точно більше не будемо користуватись камерами схову!!! ДЯКУЮ ВСІМ ЗА ДОПОМОГУ!!! ЩАСТИ ВАМ!!! І БУДЬТЕ ОБЕРЕЖНІ!!!

написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Specify Facebook App ID and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Facebook Login to work

Specify Twitter Consumer Key and Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Twitter Login to work

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.