Зміни при наданні субсидій

Зміни при наданні субсидій
Грудень 28 15:37 2017

Субсидія-2017/2018: що змінилось в програмі надання субсидій

Управління соціального захисту населення долинської районної державної адміністрації, повідомляє, що відповідно до прийнятих змін, розрахунок субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг у жовтні на опалювальний період буде проводитись на підставі доходів за перше півріччя 2017 року. Інформація про доходи отримуватиметься як і раніше від ДФС та Пенсійного фонду України.
При призначенні субсидії для відшкодування витрат на придбання твердого палива і скрапленого газу і оплату житлово-комунальних послуг, враховуються доходи за попередній календарний 2016 рік.
Зміни в опалювальний сезон Якщо раніше субсидія на опалювальний сезон призначалася з 1 жовтня до 30 квітня і перераховувалася відповідно до рішення органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади про дату початку та закінчення опалювального сезону, то у 2017-2018рр. для користувачів централізованого опалення залишається прив’язка до відповідних рішень органів місцевого самоврядування або органів виконавчої влади, а для тих, у кого індивідуальне опалення, субсидія нараховується з 16 жовтня 2017 року до 15 квітня 2018 року.

Заяву і Декларацію про доходи заново треба подавати сім’ям, які:
-орендують помешкання;
-мають зміни у складі сім’ї: хтось прописався чи виписався;
-хочуть отримати субсидію на тверде паливо

Протягом місяця отримувачі субсидії повинні повідомити органи соціального захисту населення про наступні зміни: складу зареєстрованих у житлі: хтось виписався чи прописався соціального статусу членів сім’ї: хтось звільнився або влаштувався на роботу, став пенсіонером про здійснення одноразової покупки, яка перевищує 50 тисяч гривень.

У разі коли на час звернення за призначенням субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово комунальних послуг, особа є непрацюючим пенсіонером який декларує відсутність в останньому місяці періоду за який враховуються доходи, інших доходів крім пенсії, до її середньомісячного сукупного доходу враховується розмір пенсії за такий місяць. Для цього необхідно надати копію трудової.
Збільшується соціальна норма для непрацездатних людей Для пенсіонерів, людей з інвалідністю та інших, які не працюють з об’єктивних причин, Уряд збільшує соціальну норму, за якою надається житлова субсидія. Якщо в помешканні проживає одна-дві непрацездатні людини, соціальна норма, за якою їм рахуватиметься розмір допомоги, збільшується з 49 кв. м. до 75 кв. м.

Для уникнення непорузумінь прохання бути уважними і обов’язково повідомляти про наступне:
– зміна складу осіб, які зареєстровані (фактично проживають);
– зміна переліку отримуваних житлово-комунальних послуг;
– придбання майна, товарів або оплати послуг на суму, що перевищує 50 тисяч гривень;
– зміна прізвища і персональних документів (паспорт, ідентифікаційний код);
– відмова від ідентифікаційного коду;
– досягнення дитиною 14-річного віку.

Особливу увагу слід звернути на останній пункт.
Згідно зі змінами до законодавства, особи, які досягли 14-річного віку, повинні оформити паспорт громадянина України (у формі ІD – картки). Це основний документ, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України. Нагадуємо, що з 14-річного віку особа може на законних підставах отримувати певні прибутки, які за допомогою ІD – картки фіксуються відповідними органами. Саме тому єдина державна комп’ютерна субсидійна програма не дозволить перепризначити субсидію, якщо в складі сім’ї є особа, якій на момент перепризначення виповнилось 14 років. Щоб здійснити перепризначення фахівець УПСЗН повинен заповнити графу з номером та серією ІD – картки дитини. Якщо таких відомостей не було вчасно надано до УПСЗН, субсидія буде призупинена й не нараховуватиметься.

Якщо виникають запитання, просимо звертатись в управління соціального захисту населення Долинської районної державної адміністрації, для проведення з Вами інформаційно роз’яснювальної роботи.

Заступник начальника управління Тетяна Воробець для Добра справа

  Article "tagged" as:
написати коментар

0 Коментарiв

Коментарів поки немає!

Ви можете бути один, щоб почати розмову.

Додати коментар

Ваші дані будуть у безпеці! Вашу адресу електронної пошти не буде опублікований. Крім того, інші дані не будуть передані третім особам. Всі поля обов'язкові для заповнення.